SAMONAFUKOVACIA KARIMATKA SEA TO SUMMIT MAT PLUS Tarragon
Kód: MACSSUDMU0061Podrobný popis
SAMONAFUKOVACIA KARIMATKA SEA TO SUMMIT MAT PLUS Tarragon| Farba | Zelená |
| Počet osôb | 1 osôb |
| Materiál | Polyester |
| Šírka | 560 mm |
| Dĺžka | 183 cm |
| Hmotnosť | 840 g |
| Upozornenia | Do not use sharp tools near the mattress., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 9327868168361 |
| Farba: | Zelená |
| Počet osôb: | 1 osôb |
| Materiál: | Polyester |
| Šírka: | 560 mm |
| Dĺžka: | 183 cm |
| Hmotnosť: | 840 g |
| Upozornenia: | Do not use sharp tools near the mattress., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
