Sea to Summit Pursuit Rectangular Nafukovací matrac Hnedá
Kód: MACSSUDMU0044Podrobný popis
Sea to Summit Pursuit Rectangular Nafukovací matrac Hnedá| Matrac v cene | Áno |
| Farba | Bronzová |
| Model | Madrac |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Veľkosť matraca | Bežná veľkosť |
| Dĺžka | 1830 mm |
| Šírka | 640 mm |
| Hmotnosť | 760 g |
| Upozornenia | Do not use sharp tools near the mattress., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 9327868162192 |
| Matrac v cene: | Áno |
| Farba: | Bronzová |
| Model: | Madrac |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Veľkosť matraca: | Bežná veľkosť |
| Dĺžka: | 1830 mm |
| Šírka: | 640 mm |
| Hmotnosť: | 760 g |
| Upozornenia: | Do not use sharp tools near the mattress., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
