Vankúš SEA TO SUMMIT Aeros Premium Burnt Olive
Kód: MACSSUDMU0052Podrobný popis
Vankúš SEA TO SUMMIT Aeros Premium Burnt Olive| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Farba | Béžová |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Hmotnosť | 150 g |
| Šírka | 430 mm |
| Materiál | Nylon, Polyester |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 9327868167241 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Farba: | Béžová |
| Výška: | 120 mm |
| Hĺbka: | 300 mm |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Šírka: | 430 mm |
| Materiál: | Nylon, Polyester |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
