Multifunkčný nástroj 18V DEWALT DCS356N
Kód: NAKDEWUWI0003Podrobný popis
Multifunkčný nástroj 18V DEWALT DCS356N| Brúsená vložka nie je súčasťou dodávky | Áno |
| Nabíjačka | Nie |
| Balenie batérií | Nie |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Brúsny papier v cene | Áno |
| Vrátane ponorných pílových listov | Áno |
| Adaptér zástrčky | Áno |
| Šírka | 310 mm |
| Hmotnosť | 1,1 kg |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napájací zdroj | Batéria |
| Otáčky (max.) | 20000 ot/min |
| Využitie univerzálneho nástroja | pílenie, Brúsenie |
| Farba | Čierna, Žltá |
| Výmena príslušenstva bez náradia | Áno |
| Osvetlenie LED | Áno |
| Upozornenia | Do not open or tamper with the battery design. |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | MFDs |
|---|---|
| EAN: | 5035048726488 |
| Brúsená vložka nie je súčasťou dodávky: | Áno |
| Nabíjačka: | Nie |
| Balenie batérií: | Nie |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Brúsny papier v cene: | Áno |
| Vrátane ponorných pílových listov: | Áno |
| Adaptér zástrčky: | Áno |
| Šírka: | 310 mm |
| Hmotnosť: | 1,1 kg |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napájací zdroj: | Batéria |
| Otáčky (max.): | 20000 ot/min |
| Využitie univerzálneho nástroja: | pílenie, Brúsenie |
| Farba: | Čierna, Žltá |
| Výmena príslušenstva bez náradia: | Áno |
| Osvetlenie LED: | Áno |
| Upozornenia: | Do not open or tamper with the battery design. |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
