Neumann KMS 104 BK - kardioidný vokálny mikrofón, čierny
Kód: MISNEMMIK0001Podrobný popis
Neumann KMS 104 BK - kardioidný vokálny mikrofón, čierny| Ekvivalentná hladina hluku | 28 dB |
| Pomer signálu k šumu, mikrofón | 66 dB |
| Vstupný odpor, mikrofón | 50 ohm |
| Frekvencia mikrofónu | 20 - 20000 Hz |
| Model | Pódiový/profesionálny mikrofón |
| Typ smerového mikrofónu | Kardioidné |
| Citlivosť (1 kHz) | 4,5 mV/Pa |
| Odporúčaná impedancia záťaže | 1000 ohm |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Rozhranie zariadenia | XLR-3 |
| Farba | Čierna |
| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Pop-filter v balení | Áno |
| Priemer | 4,8 cm |
| Hmotnosť mikrofónu | 300 g |
| Výška | 180 mm |
| Spotreba energie | 3,5 mA |
| Prevádzkové napätie | 48 V |
| Napájací zdroj | XLR |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Microphones |
|---|---|
| EAN: | 4006087085493 |
| Ekvivalentná hladina hluku: | 28 dB |
| Pomer signálu k šumu, mikrofón: | 66 dB |
| Vstupný odpor, mikrofón: | 50 ohm |
| Frekvencia mikrofónu: | 20 - 20000 Hz |
| Model: | Pódiový/profesionálny mikrofón |
| Typ smerového mikrofónu: | Kardioidné |
| Citlivosť (1 kHz): | 4,5 mV/Pa |
| Odporúčaná impedancia záťaže: | 1000 ohm |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Rozhranie zariadenia: | XLR-3 |
| Farba: | Čierna |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Pop-filter v balení: | Áno |
| Priemer: | 4,8 cm |
| Hmotnosť mikrofónu: | 300 g |
| Výška: | 180 mm |
| Spotreba energie: | 3,5 mA |
| Prevádzkové napätie: | 48 V |
| Napájací zdroj: | XLR |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
