RØDE Wireless GO III - bezdrôtový mikrofónový systém
Kód: MISRDEMIK0091Podrobný popis
RØDE Wireless GO III - bezdrôtový mikrofónový systém| Obsah balenia | Prepravné puzdro x 1, Vysielač x 2, Kryt proti poveternostným vplyvom x 3, Kábel USB-C na C x 1, Nabíjací rozbočovač x 1, Prijímač x 1, Kábel TRS do TRS x 1, Kábel USB C na Lightning x 1 |
| Maximálna hodnota SPL | 123,5 dB |
| Ekvivalentná hladina hluku | 22 dB |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 20000 Hz |
| Farba | Čierna |
| Maximálna operačná vzdialenosť | 260 m |
| Bitová hĺbka | 32 |
| Odstup signálu od šumu (linkový vstup) | 72 dB |
| Rozmery prijímača (š x h x v) | 46,5 x 20 x 44 mm |
| Hmotnosť prijímača | 36 g |
| Hmotnosť vysielača | 35 g |
| Rozmery vysielača | 46,5 x 20 x 44 mm |
| Kompatibilita so systémom iOS | 14 alebo neskôr |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 alebo novší |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS 11 alebo vyšší |
| Kompatibilita so systémom Android | 11 alebo neskôr |
| Životnosť batérie (max.) | 7 hodín |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria |
| Druh vysielača | Vysielač na telo |
| Vstup 1/8” (3,5 mm) TRS | 1 |
| Typ smerového mikrofónu | Všesmerový |
| 1/8” (3,5 mm) výstup TRRS | 1 |
| Typ prijímača | Prijímač s vysielačom body pack |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Microphones |
|---|---|
| EAN: | 698813010462 |
| Obsah balenia: | Prepravné puzdro x 1, Vysielač x 2, Kryt proti poveternostným vplyvom x 3, Kábel USB-C na C x 1, Nabíjací rozbočovač x 1, Prijímač x 1, Kábel TRS do TRS x 1, Kábel USB C na Lightning x 1 |
| Maximálna hodnota SPL: | 123,5 dB |
| Ekvivalentná hladina hluku: | 22 dB |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 20000 Hz |
| Farba: | Čierna |
| Maximálna operačná vzdialenosť: | 260 m |
| Bitová hĺbka: | 32 |
| Odstup signálu od šumu (linkový vstup): | 72 dB |
| Rozmery prijímača (š x h x v): | 46,5 x 20 x 44 mm |
| Hmotnosť prijímača: | 36 g |
| Hmotnosť vysielača: | 35 g |
| Rozmery vysielača: | 46,5 x 20 x 44 mm |
| Kompatibilita so systémom iOS: | 14 alebo neskôr |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 alebo novší |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS 11 alebo vyšší |
| Kompatibilita so systémom Android: | 11 alebo neskôr |
| Životnosť batérie (max.): | 7 hodín |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria |
| Druh vysielača: | Vysielač na telo |
| Vstup 1/8” (3,5 mm) TRS: | 1 |
| Typ smerového mikrofónu: | Všesmerový |
| 1/8” (3,5 mm) výstup TRRS: | 1 |
| Typ prijímača: | Prijímač s vysielačom body pack |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
