Sennheiser e 945 - dynamický mikrofón, superkardioida, vokál
Kód: MISSENMIK0025Podrobný popis
Sennheiser e 945 - dynamický mikrofón, superkardioida, vokál| Odpor | 350 Ω |
| Frekvencia mikrofónu | 40 - 18000 Hz |
| Typ prevodníka | Dynamické |
| Typ smerového mikrofónu | Super-kardioid |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| XLR vstup | Áno |
| Obsah balenia | Mikrofón x 1, Držiak mikrofónu x 1, Obal x 1 |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Dynamický mikrofón |
| Výška | 186 mm |
| Priemer produktu | 47 mm |
| Hmotnosť | 330 g |
| Základný materiál | Kov |
| Upozornenia | Use in accordance with the manufacturer's instructions., Do not open the unit housing., Avoid contact with water. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Microphones |
|---|---|
| EAN: | 4006087094228 |
| Odpor: | 350 Ω |
| Frekvencia mikrofónu: | 40 - 18000 Hz |
| Typ prevodníka: | Dynamické |
| Typ smerového mikrofónu: | Super-kardioid |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| XLR vstup: | Áno |
| Obsah balenia: | Mikrofón x 1, Držiak mikrofónu x 1, Obal x 1 |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Dynamický mikrofón |
| Výška: | 186 mm |
| Priemer produktu: | 47 mm |
| Hmotnosť: | 330 g |
| Základný materiál: | Kov |
| Upozornenia: | Use in accordance with the manufacturer's instructions., Do not open the unit housing., Avoid contact with water. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
