Sennheiser MD 445 - dynamický mikrofón so superkardioidnou charakteristikou
Kód: MISSENMIK0056Podrobný popis
Sennheiser MD 445 - dynamický mikrofón so superkardioidnou charakteristikou| Citlivosť mikrofónu | 1,6 mV/Pa |
| Frekvencia mikrofónu | 40 - 20000 Hz |
| Odpor | 245 ohm |
| Typ smerového mikrofónu | Super-kardioid |
| Typ prevodníka | Dynamické |
| Maximálna hodnota SPL | 163 dB |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| XLR vstup | Áno |
| Obsah balenia | Prepravné puzdro x 1, Mikrofón x 1, Držiak mikrofónu x 1 |
| Typ produktu | Dynamický mikrofón |
| Farba | Grafit |
| Hmotnosť | 329 g |
| Výška | 174 mm |
| Priemer produktu | 47,5 mm |
| Základný materiál | Kov |
| Upozornenia | Do not open the unit housing., Use in accordance with the manufacturer's instructions., Avoid contact with water. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Microphones |
|---|---|
| EAN: | 4044155249583 |
| Citlivosť mikrofónu: | 1,6 mV/Pa |
| Frekvencia mikrofónu: | 40 - 20000 Hz |
| Odpor: | 245 ohm |
| Typ smerového mikrofónu: | Super-kardioid |
| Typ prevodníka: | Dynamické |
| Maximálna hodnota SPL: | 163 dB |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| XLR vstup: | Áno |
| Obsah balenia: | Prepravné puzdro x 1, Mikrofón x 1, Držiak mikrofónu x 1 |
| Typ produktu: | Dynamický mikrofón |
| Farba: | Grafit |
| Hmotnosť: | 329 g |
| Výška: | 174 mm |
| Priemer produktu: | 47,5 mm |
| Základný materiál: | Kov |
| Upozornenia: | Do not open the unit housing., Use in accordance with the manufacturer's instructions., Avoid contact with water. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
