Sennheiser MKE 1-EW-3 - Subminiatúrny mikrofón s konektorom TRS (béžový)
Kód: MISSENMIK0030Podrobný popis
Sennheiser MKE 1-EW-3 - Subminiatúrny mikrofón s konektorom TRS (béžový)| Typ prevodníka | Kapacitné |
| Typ smerového mikrofónu | Všesmerový |
| Hmotnosť mikrofónu | 0,1 g |
| Model | Subminiatúrny mikrofón |
| Maximálna hodnota SPL | 142 dB |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Farba | Béžová |
| Obsah balenia | Krytka korekcie frekvenčnej odozvy x 2, Mikrofón x 1, Ochranná krytka make-upu x 3 |
| Typ produktu | Mikrofón |
| Dĺžka kábla | 1,6 m |
| Upozornenia | Use in accordance with the manufacturer's instructions., Do not open the unit housing., Avoid contact with water. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Microphones |
|---|---|
| EAN: | 4044155045505 |
| Typ prevodníka: | Kapacitné |
| Typ smerového mikrofónu: | Všesmerový |
| Hmotnosť mikrofónu: | 0,1 g |
| Model: | Subminiatúrny mikrofón |
| Maximálna hodnota SPL: | 142 dB |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Farba: | Béžová |
| Obsah balenia: | Krytka korekcie frekvenčnej odozvy x 2, Mikrofón x 1, Ochranná krytka make-upu x 3 |
| Typ produktu: | Mikrofón |
| Dĺžka kábla: | 1,6 m |
| Upozornenia: | Use in accordance with the manufacturer's instructions., Do not open the unit housing., Avoid contact with water. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
