Sennheiser MKE 200 - kondenzátorový mikrofón, superkardioida
Kód: MISSENMIK0001Podrobný popis
Sennheiser MKE 200 - kondenzátorový mikrofón, superkardioida| Citlivosť mikrofónu | -33 dB |
| Frekvencia mikrofónu | 40 - 20000 Hz |
| Maximálna hodnota SPL | 120 dB |
| Typ smerového mikrofónu | Super-kardioid |
| 3,5 mm konektor | 1 |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Obsah balenia | Návod na použitie x 1, Mikrofón x 1, Veterný štít x 1, Kábel TRRS do TRS x 1, Kábel TRS do TRS x 1, Látkové vrecko x 1 |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Mikrofón |
| Odporúčané použitie | Gaming, podcasty, broadcasty, streaming |
| Hĺbka | 69 mm |
| Šírka | 39 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hmotnosť mikrofónu | 48 g |
| Upozornenia | Do not open the unit housing., Use in accordance with the manufacturer's instructions., Avoid contact with water. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Microphones |
|---|---|
| EAN: | 4044155251746 |
| Citlivosť mikrofónu: | -33 dB |
| Frekvencia mikrofónu: | 40 - 20000 Hz |
| Maximálna hodnota SPL: | 120 dB |
| Typ smerového mikrofónu: | Super-kardioid |
| 3,5 mm konektor: | 1 |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Obsah balenia: | Návod na použitie x 1, Mikrofón x 1, Veterný štít x 1, Kábel TRRS do TRS x 1, Kábel TRS do TRS x 1, Látkové vrecko x 1 |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Mikrofón |
| Odporúčané použitie: | Gaming, podcasty, broadcasty, streaming |
| Hĺbka: | 69 mm |
| Šírka: | 39 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Hmotnosť mikrofónu: | 48 g |
| Upozornenia: | Do not open the unit housing., Use in accordance with the manufacturer's instructions., Avoid contact with water. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
