Shure BLX24E/SM58-H8E - Bezdrôtový vokálny systém s mikrofónom SM58
Kód: MISSUHMIK0134Podrobný popis
Shure BLX24E/SM58-H8E - Bezdrôtový vokálny systém s mikrofónom SM58| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AA |
| Typ zdroja | Batérie |
| Model | Pódiový/profesionálny mikrofón |
| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Prevádzkové frekvencie | 518 MHz - 542 MHz |
| Farba | Strieborná, Čierna |
| Obsah balenia | Prijímač x 1, Mikrofón x 1 |
| Počet priložených produktov | 3 kusov |
| Výstupné zosilnenie | -10 dB |
| Upozornenia | Do not open the unit housing., Avoid contact with water., Use in accordance with the manufacturer's instructions. |
| XLR výstup | 1 |
| Maximálna operačná vzdialenosť | 100 m |
| 6,35 mm (1/4 palca) výstup | 1 |
| Prijímač v cene | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Microphones |
|---|---|
| EAN: | 042406246958 |
| Počet batérií: | 2 |
| Typ batérie: | AA |
| Typ zdroja: | Batérie |
| Model: | Pódiový/profesionálny mikrofón |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Prevádzkové frekvencie: | 518 MHz - 542 MHz |
| Farba: | Strieborná, Čierna |
| Obsah balenia: | Prijímač x 1, Mikrofón x 1 |
| Počet priložených produktov: | 3 kusov |
| Výstupné zosilnenie: | -10 dB |
| Upozornenia: | Do not open the unit housing., Avoid contact with water., Use in accordance with the manufacturer's instructions. |
| XLR výstup: | 1 |
| Maximálna operačná vzdialenosť: | 100 m |
| 6,35 mm (1/4 palca) výstup: | 1 |
| Prijímač v cene: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
