Camry CR 8061 cestovná chladnička Sivá, biela 45 L Elektrická
Kód: AGDADLLOT0003Podrobný popis
Camry CR 8061 cestovná chladnička Sivá, biela 45 L Elektrická| Návod na použitie | Áno |
| Kapacita | 45 L |
| Hĺbka | 391 mm |
| Šírka | 561 mm |
| Výška | 416 mm |
| Vnútorná šířka | 45 cm |
| Typ zdroja | AC |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Jednosmerné vstupné napätie | 12 V |
| Príkon | 58 W |
| Zaoblené hrany | Áno |
| Odkladací priestor na kábel | Áno |
| Nohy | Áno |
| Farba | Šedá, Biela |
| Výklopné veko | Áno |
| Odnímateľné veko | Nie |
| Držadlo | Áno |
| Prenosný | Áno |
| Počet komôr | 1 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 542490 |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini fridges |
|---|---|
| EAN: | 5908256830165 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Kapacita: | 45 L |
| Hĺbka: | 391 mm |
| Šírka: | 561 mm |
| Výška: | 416 mm |
| Vnútorná šířka: | 45 cm |
| Typ zdroja: | AC |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 12 V |
| Príkon: | 58 W |
| Zaoblené hrany: | Áno |
| Odkladací priestor na kábel: | Áno |
| Nohy: | Áno |
| Farba: | Šedá, Biela |
| Výklopné veko: | Áno |
| Odnímateľné veko: | Nie |
| Držadlo: | Áno |
| Prenosný: | Áno |
| Počet komôr: | 1 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 542490 |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
