Camry Premium CR 8065 24L cestovná chladnička Elektrická sivá, biela
Kód: AGDCMRLOT0002Podrobný popis
Camry Premium CR 8065 24L cestovná chladnička Elektrická sivá, biela| Kapacita | 24 L |
| Šírka | 400 mm |
| Hĺbka | 310 mm |
| Vnútorná šířka | 32 cm |
| Výška | 440 mm |
| Vnútorná hĺbka | 22 cm |
| Príkon | 65 W |
| Typ zdroja | AC, Jednosmerný prúd |
| Napájací zdroj | Elektrický |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Odnímateľné veko | Áno |
| Odkladací priestor na kábel | Áno |
| Držadlo | Áno |
| Farba | Šedá |
| Výklopné veko | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 998199 |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini fridges |
|---|---|
| EAN: | 5908256831551 |
| Kapacita: | 24 L |
| Šírka: | 400 mm |
| Hĺbka: | 310 mm |
| Vnútorná šířka: | 32 cm |
| Výška: | 440 mm |
| Vnútorná hĺbka: | 22 cm |
| Príkon: | 65 W |
| Typ zdroja: | AC, Jednosmerný prúd |
| Napájací zdroj: | Elektrický |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Odnímateľné veko: | Áno |
| Odkladací priestor na kábel: | Áno |
| Držadlo: | Áno |
| Farba: | Šedá |
| Výklopné veko: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 998199 |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
