Turistická chladnička CAMRY CR 8093 Čierna
Kód: AGDADLLOT0019Podrobný popis
Turistická chladnička CAMRY CR 8093 Čierna| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Dodávané káble | Kábel pre zapaľovač cigariet |
| Typ izolácie | Cyklopentánová (C5H10) |
| Hrúbka izolácie | 25-30 mm |
| Chladiaci systém | Peltierov článok |
| Funkcia vykurovania | Áno |
| Funkcia uchovania teploty | Áno |
| Termoelektrické chladenie | Áno |
| Uzamykateľné | Áno |
| Kapacita | 40 L |
| Hmotnosť | 6,58 kg |
| Hĺbka | 391 mm |
| Šírka | 561 mm |
| Výška | 416 mm |
| Chladiaca výkonnosť | 58 W |
| Výstup zapaľovača cigariet | Áno |
| Vykurovací výkon | 40 W |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Jednosmerné vstupné napätie | 12 V |
| Napájací zdroj | Elektrický |
| Typ zdroja | AC, Zapaľovač, Jednosmerný prúd |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Prenosný | Áno |
| Odnímateľné veko | Nie |
| Transportné koliečka | Áno |
| Základný materiál | Plastové |
| Držadlo | Áno |
| Výklopné veko | Áno |
| Farba | Čierna |
| Šírka balenia | 570 mm |
| Výška balenia | 430 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 8,4 kg |
| Hĺbka balenia | 390 mm |
| Upozornenia | Keep the travel refrigerator away from heat sources and flammable substances., Do not leave the device inside a closed vehicle for long periods of time in high temperatures., Empty and clean the fridge before prolonged storage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini fridges |
|---|---|
| EAN: | 5905575906465 |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Dodávané káble: | Kábel pre zapaľovač cigariet |
| Typ izolácie: | Cyklopentánová (C5H10) |
| Hrúbka izolácie: | 25-30 mm |
| Chladiaci systém: | Peltierov článok |
| Funkcia vykurovania: | Áno |
| Funkcia uchovania teploty: | Áno |
| Termoelektrické chladenie: | Áno |
| Uzamykateľné: | Áno |
| Kapacita: | 40 L |
| Hmotnosť: | 6,58 kg |
| Hĺbka: | 391 mm |
| Šírka: | 561 mm |
| Výška: | 416 mm |
| Chladiaca výkonnosť: | 58 W |
| Výstup zapaľovača cigariet: | Áno |
| Vykurovací výkon: | 40 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 12 V |
| Napájací zdroj: | Elektrický |
| Typ zdroja: | AC, Zapaľovač, Jednosmerný prúd |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Prenosný: | Áno |
| Odnímateľné veko: | Nie |
| Transportné koliečka: | Áno |
| Základný materiál: | Plastové |
| Držadlo: | Áno |
| Výklopné veko: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Šírka balenia: | 570 mm |
| Výška balenia: | 430 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 8,4 kg |
| Hĺbka balenia: | 390 mm |
| Upozornenia: | Keep the travel refrigerator away from heat sources and flammable substances., Do not leave the device inside a closed vehicle for long periods of time in high temperatures., Empty and clean the fridge before prolonged storage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
