Pravé zrkadlo Motus MOTMIR01R
Kód: SIRMTSLUS0001Podrobný popis
Pravé zrkadlo Motus MOTMIR01R| Rozmery zrkadla | 15 x 6 x 2 cm |
| Hmotnosť | 225 g |
| Materiál | Sklo, Kov, Technopolymeru |
| Kompatibilný priemer riadidiel | 2,1 - 2,4 cm |
| Typ vozidla | Bicykel, Elektrická kolobežka |
| Dĺžka ramena | 16,8 cm |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Zrkadlo |
| Upozornenia | Store away from sources of heat and direct sunlight., Keep away from small children., Product intended solely for use in accordance with instructions. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mirrors |
|---|---|
| EAN: | 5901821997553 |
| Rozmery zrkadla: | 15 x 6 x 2 cm |
| Hmotnosť: | 225 g |
| Materiál: | Sklo, Kov, Technopolymeru |
| Kompatibilný priemer riadidiel: | 2,1 - 2,4 cm |
| Typ vozidla: | Bicykel, Elektrická kolobežka |
| Dĺžka ramena: | 16,8 cm |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Zrkadlo |
| Upozornenia: | Store away from sources of heat and direct sunlight., Keep away from small children., Product intended solely for use in accordance with instructions. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
