Bosch MFQ36440 mixér Ručný mixér 450 W Biela
Kód: AGDBOSMIB0056Podrobný popis
Bosch MFQ36440 mixér Ručný mixér 450 W Biela| Háky na cesto | Áno |
| Šľahače | Áno |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Počet rýchlostí | 5 |
| Dĺžka šnúry | 1,3 m |
| Model | Ručný mixér |
| Farba | Biela |
| Odnímateľný stojan | Nie |
| Turbo | Áno |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Príkon | 450 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Upozornenia | Do not immerse the drive unit in water or other liquids., The product is intended for household use only., Warning: The appliance contains sharp knives. Take care to avoid injury. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 4242002723044 |
| Háky na cesto: | Áno |
| Šľahače: | Áno |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 5 |
| Dĺžka šnúry: | 1,3 m |
| Model: | Ručný mixér |
| Farba: | Biela |
| Odnímateľný stojan: | Nie |
| Turbo: | Áno |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Príkon: | 450 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Upozornenia: | Do not immerse the drive unit in water or other liquids., The product is intended for household use only., Warning: The appliance contains sharp knives. Take care to avoid injury. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
