Bosch MMB6174S mixér Stojaci mixér 1200 W Čierna, Kovová, Priehľadná
Kód: AGDBOSMIB0143Podrobný popis
Bosch MMB6174S mixér Stojaci mixér 1200 W Čierna, Kovová, Priehľadná| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Obsah nádoby | 1,5 L |
| Funkcie mixéru | Miešanie |
| Počet rýchlostí | 2 |
| Farba | Priesvitné, Biela, Čierna, Kovová |
| Model | Stojaci mixér |
| Dĺžka šnúry | 1 m |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Rýchlosť otáčania | 30000 ot/min |
| Pulzný spínač | Áno |
| Hĺbka | 195 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Hmotnosť | 4,47 kg |
| Výška | 410 mm |
| Príkon | 1200 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Materiál nádoby | Sklo |
| Hĺbka balenia | 395 mm |
| Výška balenia | 305 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 5,1 kg |
| Šírka balenia | 285 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 4242005215997 |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Obsah nádoby: | 1,5 L |
| Funkcie mixéru: | Miešanie |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Farba: | Priesvitné, Biela, Čierna, Kovová |
| Model: | Stojaci mixér |
| Dĺžka šnúry: | 1 m |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Rýchlosť otáčania: | 30000 ot/min |
| Pulzný spínač: | Áno |
| Hĺbka: | 195 mm |
| Šírka: | 230 mm |
| Hmotnosť: | 4,47 kg |
| Výška: | 410 mm |
| Príkon: | 1200 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Materiál nádoby: | Sklo |
| Hĺbka balenia: | 395 mm |
| Výška balenia: | 305 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 5,1 kg |
| Šírka balenia: | 285 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
