Braun MultiQuick 7 MQ 7045X 1,25 L Ponorný mixér 1000 W Čierna, Nerezová oceľ
Kód: AGDBRAMIB0078Podrobný popis
Braun MultiQuick 7 MQ 7045X 1,25 L Ponorný mixér 1000 W Čierna, Nerezová oceľ| Kapacita otočnej misky | 0,35 L |
| Drtenie ľadu | Áno |
| Typ regulácie otáčok | Plynulý |
| Sekáčik | Áno |
| Obsah nádoby | 1,25 L |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Odmerka | Áno |
| Šľahač | Áno |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Vyberateľná miska | Áno |
| Model | Ponorný mixér |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Dĺžka šnúry | 1,2 m |
| Farba | Čierna, Nerezová oceľ |
| Uzamykanie | Áno |
| Certifikácia | CE |
| Výška | 390 mm |
| Hĺbka | 68 mm |
| Šírka | 68 mm |
| Hmotnosť | 860 g |
| Napájací zdroj | AC |
| Príkon | 1000 W |
| Materiál nožov | Nerezová oceľ |
| Výška balenia | 421 mm |
| Šírka balenia | 374 mm |
| Veľkosť vnútorného balenia | 4 kusov |
| Hĺbka balenia | 592 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 10,2 kg |
| Výrobkov na vrstvu palety | 64 kusov |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 4 kusov |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 421 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 592 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 10,3 kg |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 374 mm |
| Neobsahuje | Bisfenol A (BPA) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 8021098774637 |
| Kapacita otočnej misky: | 0,35 L |
| Drtenie ľadu: | Áno |
| Typ regulácie otáčok: | Plynulý |
| Sekáčik: | Áno |
| Obsah nádoby: | 1,25 L |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Odmerka: | Áno |
| Šľahač: | Áno |
| Mäkká rukoväť: | Áno |
| Vyberateľná miska: | Áno |
| Model: | Ponorný mixér |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 1,2 m |
| Farba: | Čierna, Nerezová oceľ |
| Uzamykanie: | Áno |
| Certifikácia: | CE |
| Výška: | 390 mm |
| Hĺbka: | 68 mm |
| Šírka: | 68 mm |
| Hmotnosť: | 860 g |
| Napájací zdroj: | AC |
| Príkon: | 1000 W |
| Materiál nožov: | Nerezová oceľ |
| Výška balenia: | 421 mm |
| Šírka balenia: | 374 mm |
| Veľkosť vnútorného balenia: | 4 kusov |
| Hĺbka balenia: | 592 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 10,2 kg |
| Výrobkov na vrstvu palety: | 64 kusov |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 4 kusov |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 421 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 592 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 10,3 kg |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 374 mm |
| Neobsahuje: | Bisfenol A (BPA) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
