Braun MultiQuick 9 MQ 9195XLI 2 l ponorný mixér 1200 W čierny, nerezová oceľ
Kód: AGDBRAMIB0083Podrobný popis
Braun MultiQuick 9 MQ 9195XLI 2 l ponorný mixér 1200 W čierny, nerezová oceľ| Sekáčik | Áno |
| Drtenie ľadu | Áno |
| Kapacita otočnej misky | 0,5 L |
| Uzamykanie | Áno |
| Obsah nádoby | 2 L |
| Šľahač | Áno |
| Obsahuje nádobu | Áno |
| Nádobka | 0,6 L |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Príkon | 1200 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Farba | Čierna, Nerezová oceľ |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Dĺžka šnúry | 1,2 m |
| Vyberateľná miska | Áno |
| Model | Ponorný mixér |
| LED indikátory | Výkon |
| Neobsahuje | Bisfenol A (BPA) |
| Materiál tyče | Nerezová oceľ |
| Materiál nožov | Nerezová oceľ |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 8021098775184 |
| Sekáčik: | Áno |
| Drtenie ľadu: | Áno |
| Kapacita otočnej misky: | 0,5 L |
| Uzamykanie: | Áno |
| Obsah nádoby: | 2 L |
| Šľahač: | Áno |
| Obsahuje nádobu: | Áno |
| Nádobka: | 0,6 L |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Príkon: | 1200 W |
| Napájací zdroj: | AC |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Farba: | Čierna, Nerezová oceľ |
| Mäkká rukoväť: | Áno |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 1,2 m |
| Vyberateľná miska: | Áno |
| Model: | Ponorný mixér |
| LED indikátory: | Výkon |
| Neobsahuje: | Bisfenol A (BPA) |
| Materiál tyče: | Nerezová oceľ |
| Materiál nožov: | Nerezová oceľ |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
