Russell Hobbs 27130-56 sekač a strúhač na potraviny 0,5 L 200 W Čierna, Červená, Priehľadná
Kód: AGDRUSMIB0053Podrobný popis
Russell Hobbs 27130-56 sekač a strúhač na potraviny 0,5 L 200 W Čierna, Červená, Priehľadná| Počet rýchlostí | 1 |
| Obsah nádoby | 0,5 L |
| Výška | 230 mm |
| Hĺbka | 154 mm |
| Šírka | 188 mm |
| Príkon | 200 W |
| Materiál nožov | Nerezová oceľ |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Materiál nádoby | Sklo |
| Protisklzové nožičky | Áno |
| Farba | Červená, Priesvitné, Biela, Čierna |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Upozornenia | Do not immerse the drive unit in water or other liquids., Warning: The appliance contains sharp knives. Take care to avoid injury., The product is intended for household use only. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 5038061162844 |
| Počet rýchlostí: | 1 |
| Obsah nádoby: | 0,5 L |
| Výška: | 230 mm |
| Hĺbka: | 154 mm |
| Šírka: | 188 mm |
| Príkon: | 200 W |
| Materiál nožov: | Nerezová oceľ |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Materiál nádoby: | Sklo |
| Protisklzové nožičky: | Áno |
| Farba: | Červená, Priesvitné, Biela, Čierna |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Upozornenia: | Do not immerse the drive unit in water or other liquids., Warning: The appliance contains sharp knives. Take care to avoid injury., The product is intended for household use only. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
