Šálkový mixér Camry CR 4089
Kód: AGDADLMIB0072Podrobný popis
Šálkový mixér Camry CR 4089| Systém ovládania | Otočné |
| Funkcia drvenia ľadu | Áno |
| Počet programov | 3, Áno |
| Kapacita pohára | 1,7 l |
| Pulzný spínač | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Plynulé nastavenie rýchlosti | Áno |
| Bez BPA | Áno |
| Príslušenstvo pre umývanie v umývačke | Áno |
| Priemer | 17 cm |
| Výška | 440 mm |
| Dĺžka hadice | 1,2 m |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Menovitý výkon | 1200 W |
| Maximálny výkon | 2000 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Počet nožov | 6 |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Odmerka | Áno |
| Vrátane ochrany proti striekaniu | Áno |
| Farba | Čierna |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Model | Šálkový mixér |
| Materiál nožov | Nerezová oceľ |
| Materiál | Titán, Sklo, Nerezová oceľ, ABS |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 5905575902634 |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Funkcia drvenia ľadu: | Áno |
| Počet programov: | 3, Áno |
| Kapacita pohára: | 1,7 l |
| Pulzný spínač: | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Plynulé nastavenie rýchlosti: | Áno |
| Bez BPA: | Áno |
| Príslušenstvo pre umývanie v umývačke: | Áno |
| Priemer: | 17 cm |
| Výška: | 440 mm |
| Dĺžka hadice: | 1,2 m |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Menovitý výkon: | 1200 W |
| Maximálny výkon: | 2000 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Počet nožov: | 6 |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Odmerka: | Áno |
| Vrátane ochrany proti striekaniu: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Model: | Šálkový mixér |
| Materiál nožov: | Nerezová oceľ |
| Materiál: | Titán, Sklo, Nerezová oceľ, ABS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
