Držiak pre 2 monitory Maclean, plynová pružina, 17"-32", 2-10 kg, čierny, MC-134
Kód: TVAMCNUCH0158Podrobný popis
Držiak pre 2 monitory Maclean, plynová pružina, 17"-32", 2-10 kg, čierny, MC-134| Maximálna veľkosť obrazovky | 81,3 cm (32") |
| Nastavljiv nagib | Áno |
| Minimálna veľkosť obrazovky | 43,2 cm (17") |
| Základný materiál | Oceľ |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 75 x 75, 100 x 100 mm |
| Plynová pružina | Áno |
| Typ produktu | Držiak pre monitor |
| Počet ramien | 2 |
| Maximálna váha (kapacita) | 10 kg |
| Farba | Čierna |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| EAN: | 5902211142812 |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 81,3 cm (32") |
| Nastavljiv nagib: | Áno |
| Minimálna veľkosť obrazovky: | 43,2 cm (17") |
| Základný materiál: | Oceľ |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 75 x 75, 100 x 100 mm |
| Plynová pružina: | Áno |
| Typ produktu: | Držiak pre monitor |
| Počet ramien: | 2 |
| Maximálna váha (kapacita): | 10 kg |
| Farba: | Čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
