Bucket with Wringer Vileda Torsion Power
Kód: SPDVI1ADP0003Podrobný popis
Bucket with Wringer Vileda Torsion Power| Výška | 290 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Kapacita | 10 L |
| Farba | Červená |
| Materiál | Technopolymeru |
| Typ stavby | Samostatná nádrž |
| Držadlo | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mops accessories |
|---|---|
| EAN: | 4003790105111 |
| Výška: | 290 mm |
| Hĺbka: | 380 mm |
| Kapacita: | 10 L |
| Farba: | Červená |
| Materiál: | Technopolymeru |
| Typ stavby: | Samostatná nádrž |
| Držadlo: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
