Leifheit 55092 mop Mikrovlákno 8000 ml Suché a mokré Modrá, Šedá
Kód: SPDLEHMOP0029Podrobný popis
Leifheit 55092 mop Mikrovlákno 8000 ml Suché a mokré Modrá, Šedá| Farba | Modrá, Šedá |
| Čistenie povrchov | Vinyl, Drevo |
| Objem dávkovača | 8000 ml |
| Typ čistenia | Suché a mokré |
| Materiál hlavy mopu | Mikrovlákno |
| Odnímateľná hlava mopu | Áno |
| Materiál | Mikrovlákno |
| Hlava mopu otočná o 360° | Áno |
| Šírka | 420 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mops |
|---|---|
| EAN: | 4006501550927 |
| Farba: | Modrá, Šedá |
| Čistenie povrchov: | Vinyl, Drevo |
| Objem dávkovača: | 8000 ml |
| Typ čistenia: | Suché a mokré |
| Materiál hlavy mopu: | Mikrovlákno |
| Odnímateľná hlava mopu: | Áno |
| Materiál: | Mikrovlákno |
| Hlava mopu otočná o 360°: | Áno |
| Šírka: | 420 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
