Mop & Bucket System Vileda Ultramax Box
Kód: SPDVI1MOP0015Podrobný popis
Mop & Bucket System Vileda Ultramax Box| Typ čistenia | Suché a mokré |
| Materiál | Technopolymeru |
| Farba | Čierna, Červená |
| Odnímateľná hlava mopu | Áno |
| Materiál hlavy mopu | Mikrovlákna |
| Umývateľný | Áno |
| Maximálna teplota prania | 60 °C |
| Typ balenia | Box |
| Hmotnosť | 1,8 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mops |
|---|---|
| EAN: | 4023103143890 |
| Typ čistenia: | Suché a mokré |
| Materiál: | Technopolymeru |
| Farba: | Čierna, Červená |
| Odnímateľná hlava mopu: | Áno |
| Materiál hlavy mopu: | Mikrovlákna |
| Umývateľný: | Áno |
| Maximálna teplota prania: | 60 °C |
| Typ balenia: | Box |
| Hmotnosť: | 1,8 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
