Plochý mop Vileda H2prO
Kód: SPDVI1MOP0033Podrobný popis
Plochý mop Vileda H2prO| Obsah balenia | Vedierko x 1, Mop x 1, Hlava mopu x 1, Tyčinka x 1 |
| Typ čistenia | Suché a mokré |
| Odnímateľná hlava mopu | Áno |
| Možno prať v práčke | Áno |
| Farba | Čierna, Modrá, Červená |
| Maximálna teplota prania | 60 °C |
| Hlava mopu otočná o 360° | Áno |
| Čistenie povrchov | laminát, Dlaždice, Drevo |
| Materiál hlavy mopu | Mikrovlákno |
| Dĺžka tyče | 140,5 cm |
| Rozmery nádoby | 42,5 x 24,5 x 14 cm |
| Rozmery mopu | 350 x 120 mm |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Typ balenia | Box |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Ľahko sa nanáša | Áno |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Upozornenia | Check the stability and integrity of the product before first use., Keep out of the reach of children., Regularly clean the mop according to the manufacturer's recommendations to prevent bacteria build-up. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mops |
|---|---|
| EAN: | 4023103251540 |
| Obsah balenia: | Vedierko x 1, Mop x 1, Hlava mopu x 1, Tyčinka x 1 |
| Typ čistenia: | Suché a mokré |
| Odnímateľná hlava mopu: | Áno |
| Možno prať v práčke: | Áno |
| Farba: | Čierna, Modrá, Červená |
| Maximálna teplota prania: | 60 °C |
| Hlava mopu otočná o 360°: | Áno |
| Čistenie povrchov: | laminát, Dlaždice, Drevo |
| Materiál hlavy mopu: | Mikrovlákno |
| Dĺžka tyče: | 140,5 cm |
| Rozmery nádoby: | 42,5 x 24,5 x 14 cm |
| Rozmery mopu: | 350 x 120 mm |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Typ balenia: | Box |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Ľahko sa nanáša: | Áno |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Upozornenia: | Check the stability and integrity of the product before first use., Keep out of the reach of children., Regularly clean the mop according to the manufacturer's recommendations to prevent bacteria build-up. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
