Rotačný mop Vileda Ultramax TURBO
Kód: SPDVI1MOP0018Podrobný popis
Rotačný mop Vileda Ultramax TURBO| Čistenie povrchov | laminát, Dlaždice, Drevo |
| Typ čistenia | Mokrý |
| Teleskopická násada | Áno |
| Čistiaca handrička | Áno |
| Materiál | Vlákno |
| Farba | Červená, Čierna |
| Dĺžka | 130 cm |
| Hmotnosť | 3,16 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mops |
|---|---|
| EAN: | 4023103206236 |
| Čistenie povrchov: | laminát, Dlaždice, Drevo |
| Typ čistenia: | Mokrý |
| Teleskopická násada: | Áno |
| Čistiaca handrička: | Áno |
| Materiál: | Vlákno |
| Farba: | Červená, Čierna |
| Dĺžka: | 130 cm |
| Hmotnosť: | 3,16 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
