QNAP RAIL-B02 príslušenstvo k rackom Súprava koľajníc pre rack
Kód: NASQNAAKC0065Podrobný popis
QNAP RAIL-B02 príslušenstvo k rackom Súprava koľajníc pre rack| Model | Súprava koľajníc pre rack |
| Farba | Kovová |
| Kompatibilita | TVS-471U, TVS-871U, TVS-1271U, TS-853U, TS-1253U, TS-870U, TS-1270U, TS-869U, TS-1269U |
| Montážna hĺbka (max) | 81,5 cm |
| Montážna hĺbka (min) | 44,3 cm |
| Hmotnosť | 2,48 kg |
| Šírka | 485 mm |
| HS kód | 85389099 |
| Upozornenia | Do not dismantle or modify the appliance; doing so risks damage and voids the warranty., Use caution when connecting and disconnecting cables to avoid electrical shock., The product contains batteries that must be disposed of according to local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | NAS - accessories |
|---|---|
| EAN: | 4712511127386 |
| Model: | Súprava koľajníc pre rack |
| Farba: | Kovová |
| Kompatibilita: | TVS-471U, TVS-871U, TVS-1271U, TS-853U, TS-1253U, TS-870U, TS-1270U, TS-869U, TS-1269U |
| Montážna hĺbka (max): | 81,5 cm |
| Montážna hĺbka (min): | 44,3 cm |
| Hmotnosť: | 2,48 kg |
| Šírka: | 485 mm |
| HS kód: | 85389099 |
| Upozornenia: | Do not dismantle or modify the appliance; doing so risks damage and voids the warranty., Use caution when connecting and disconnecting cables to avoid electrical shock., The product contains batteries that must be disposed of according to local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
