QNAP TS-433 NAS Tower ARM Cortex-A55 4 GB 0 TB QNAP QTS Biela
Kód: NASQNANAS0289Podrobný popis
QNAP TS-433 NAS Tower ARM Cortex-A55 4 GB 0 TB QNAP QTS Biela| Súbežné pripojenia | 200 |
| USB vstup | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| S.M.A.R.T. podpora | Áno |
| Bzučiak | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Viacjazyčná podpora | Áno |
| Vstavaný FTP server | Áno |
| Systémový záznam | Áno |
| Funkcia Hot spare | Áno |
| Aktuálna kópia | Áno |
| Záložné funkcie | Cloud, iSCSI LUN |
| Overovania pomocou hesla | Áno |
| Access Control List (ACL) | Áno |
| Funkcie zálohovania | Áno |
| Trieda zariadenia | Domácnosti a domáce kancelárie |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | HTTPS, FIPS 140-2, 256-bit AES, SSH |
| Skenovanie disku | Áno |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Model | NAS |
| Správa protokolov | SNMP V2/V3 |
| Podporované webové prehliadače | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Kľúč k diskom v balení | Áno |
| Externý napájací adaptér | Áno |
| Počet skrutiek | 28 |
| Počet napájacích káblov | 1 |
| Dodávané káble | LAN (RJ-45), AC |
| Typ balenia | Box |
| Šírka | 160 mm |
| Hĺbka balenia | 520 mm |
| Výška | 168,5 mm |
| Hĺbka | 225 mm |
| Výška balenia | 320 mm |
| Šírka balenia | 307 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 3,5 kg |
| Hmotnosť | 2,07 kg |
| Napätie ventilátora | 12 V |
| Umiestnenie napájacieho zdroja | Externé |
| Spotreba elektrickej energie | 22,54 W |
| Napájací zdroj (PSU), kapacita | 90 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (v pohotovostnom režime HDD) | 8,45 W |
| Architektúra procesora | ARM Cortex-A55 |
| Typ procesoru | ARM |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Frekvencia procesora | 2 GHz |
| Model procesoru | Cortex-A55 |
| Maximálna podporovaná RAM | 4 GB |
| Pamäť typu Flash | 4000 MB |
| Vnútorná pamäť | 4 GB |
| Online migrácia RAID | Áno |
| Podpora RAID | Áno |
| Diskový roaming | Áno |
| Podporovaná veľkosť úložných pamäťových jednotiek | 3.5", 2.5 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | Serial ATA III, Serial ATA II |
| Celková inštalovaná kapacita úložiska | 0 TB |
| Podporované súborové systémy | HFS+, NTFS, ext3, exFAT, ext4, FAT32 |
| Online rozšírenie poľa RAID | Áno |
| Typ disku | Nie |
| Hot - swap šachta | Áno |
| RAID level | 0, JBOD, 1, 5, 10, 6 |
| Obnovenie poľa RAID | Áno |
| Pamäťové moduly nainštalované | Nie |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 4 |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Wake-on-LAN ready | Áno |
| DHCP server | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Podpora iSCSI | Áno |
| Dynamické DNS (DDNS) | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100, 1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s |
| Popdora pre Jumbo Frames | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| LED indikátory | USB, Výkon, Reset |
| Farba | Biela |
| Druh chladenia | Aktívny |
| Počet ventilátorov | 1 ventilátor/ventilátory |
| Typ skrine | Tower |
| Zamykanie šachty | Áno |
| Priemer ventilátora | 12 cm |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Poskytovaný OS | QNAP QTS |
| Verzia operačného systému | 5,0,1 |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Podporované serverové operačné systémy | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows Server 2016 |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 5 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 70 °C |
| Upozornenia | Do not dismantle the appliance yourself., Do not dispose of the device in the regular rubbish bin. The product requires special disposal., Avoid contact with liquids. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | NAS - file servers |
|---|---|
| EAN: | 4711103080993 |
| Súbežné pripojenia: | 200 |
| USB vstup: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| S.M.A.R.T. podpora: | Áno |
| Bzučiak: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Viacjazyčná podpora: | Áno |
| Vstavaný FTP server: | Áno |
| Systémový záznam: | Áno |
| Funkcia Hot spare: | Áno |
| Aktuálna kópia: | Áno |
| Záložné funkcie: | Cloud, iSCSI LUN |
| Overovania pomocou hesla: | Áno |
| Access Control List (ACL): | Áno |
| Funkcie zálohovania: | Áno |
| Trieda zariadenia: | Domácnosti a domáce kancelárie |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | HTTPS, FIPS 140-2, 256-bit AES, SSH |
| Skenovanie disku: | Áno |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Model: | NAS |
| Správa protokolov: | SNMP V2/V3 |
| Podporované webové prehliadače: | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Kľúč k diskom v balení: | Áno |
| Externý napájací adaptér: | Áno |
| Počet skrutiek: | 28 |
| Počet napájacích káblov: | 1 |
| Dodávané káble: | LAN (RJ-45), AC |
| Typ balenia: | Box |
| Šírka: | 160 mm |
| Hĺbka balenia: | 520 mm |
| Výška: | 168,5 mm |
| Hĺbka: | 225 mm |
| Výška balenia: | 320 mm |
| Šírka balenia: | 307 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 3,5 kg |
| Hmotnosť: | 2,07 kg |
| Napätie ventilátora: | 12 V |
| Umiestnenie napájacieho zdroja: | Externé |
| Spotreba elektrickej energie: | 22,54 W |
| Napájací zdroj (PSU), kapacita: | 90 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (v pohotovostnom režime HDD): | 8,45 W |
| Architektúra procesora: | ARM Cortex-A55 |
| Typ procesoru: | ARM |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Frekvencia procesora: | 2 GHz |
| Model procesoru: | Cortex-A55 |
| Maximálna podporovaná RAM: | 4 GB |
| Pamäť typu Flash: | 4000 MB |
| Vnútorná pamäť: | 4 GB |
| Online migrácia RAID: | Áno |
| Podpora RAID: | Áno |
| Diskový roaming: | Áno |
| Podporovaná veľkosť úložných pamäťových jednotiek: | 3.5", 2.5 |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | Serial ATA III, Serial ATA II |
| Celková inštalovaná kapacita úložiska: | 0 TB |
| Podporované súborové systémy: | HFS+, NTFS, ext3, exFAT, ext4, FAT32 |
| Online rozšírenie poľa RAID: | Áno |
| Typ disku: | Nie |
| Hot - swap šachta: | Áno |
| RAID level: | 0, JBOD, 1, 5, 10, 6 |
| Obnovenie poľa RAID: | Áno |
| Pamäťové moduly nainštalované: | Nie |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 4 |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Wake-on-LAN ready: | Áno |
| DHCP server: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Podpora iSCSI: | Áno |
| Dynamické DNS (DDNS): | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100, 1000 Mbit/s, 2500 Mbit/s |
| Popdora pre Jumbo Frames: | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| LED indikátory: | USB, Výkon, Reset |
| Farba: | Biela |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| Počet ventilátorov: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Typ skrine: | Tower |
| Zamykanie šachty: | Áno |
| Priemer ventilátora: | 12 cm |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Poskytovaný OS: | QNAP QTS |
| Verzia operačného systému: | 5,0,1 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Podporované serverové operačné systémy: | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows Server 2016 |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 5 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 70 °C |
| Upozornenia: | Do not dismantle the appliance yourself., Do not dispose of the device in the regular rubbish bin. The product requires special disposal., Avoid contact with liquids. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
