QNAP TS-453E NAS Tower Intel® Celeron® J6412 8 GB 0 TB QNAP QTS Čierna
Kód: NASQNANAS0290Podrobný popis
QNAP TS-453E NAS Tower Intel® Celeron® J6412 8 GB 0 TB QNAP QTS Čierna| USB vstup | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A | 2 |
| Verzia HDMI | 1.4b |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Funkcia kopírovania cez USB | Áno |
| Tlačidlo Backup | Áno |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Zdielané adresáre | 512 |
| Systémový záznam | Áno |
| Access Control List (ACL) | Áno |
| Správa protokolov | SNMP V2/V3 |
| Overovania pomocou hesla | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | SNMPv2, HTTPS, FIPS 140-2, SNMPv3, SSH |
| Funkcie zálohovania | Áno |
| Vstavaný FTP server | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Bzučiak | Áno |
| S.M.A.R.T. podpora | Áno |
| Trieda zariadenia | Malé a stredné firmy |
| Aktuálna kópia | Áno |
| Záložné funkcie | iSCSI LUN, Cloud |
| Správa prístupu k zdielaným adresárom | Áno |
| Skenovanie disku | Áno |
| Model | NAS |
| Funkcia Hot spare | Áno |
| Podporované webové prehliadače | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Dodávané káble | LAN (RJ-45), AC |
| Typ balenia | Box |
| Externý napájací adaptér | Áno |
| Počet napájacích káblov | 1 |
| Hmotnosť vrátane balenia | 3,61 kg |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Šírka balenia | 307 mm |
| Šírka | 160,2 mm |
| Výška | 168,5 mm |
| Výška balenia | 320 mm |
| Hĺbka | 220,5 mm |
| Hĺbka balenia | 520 mm |
| Spotreba elektrickej energie | 33,88 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Umiestnenie napájacieho zdroja | Externé |
| Napájací zdroj (PSU), kapacita | 90 W |
| Spotreba energie (režim spánku) | 15,78 W |
| Počet napájacích zdrojov | 1 |
| Napätie ventilátora | 12 V |
| Model procesoru | J6412 |
| Boost frekvencia procesora | 2,6 GHz |
| Frekvencia procesora | 2 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Celeron® |
| Počet vlákien procesora | 4 |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Pamäť typu Flash | 4000 MB |
| Maximálna podporovaná RAM | 8 GB |
| Vnútorná pamäť | 8 GB |
| Podporované súborové systémy | FAT32, ext3, exFAT, HFS+, ext4, NTFS |
| RAID level | 0, JBOD, 1, 6, 5, 10 |
| Pamäťové moduly nainštalované | Nie |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 4 |
| Podpora RAID | Áno |
| Online migrácia RAID | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | M.2, Serial ATA III |
| Vyhľadávanie zlých blokov | Áno |
| Online rozšírenie poľa RAID | Áno |
| Podporovaná veľkosť úložných pamäťových jednotiek | M.2, 2.5, 3.5" |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Celková inštalovaná kapacita úložiska | 0 TB |
| Obnovenie poľa RAID | Áno |
| Počet slotov M.2 (M & B) | 2 |
| Typ disku | Nie |
| Hot - swap šachta | Áno |
| Diskový roaming | Áno |
| Automatické obnovenie | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 1000, 2500 Mbit/s, 100 Mbit/s |
| Wake-on-LAN ready | Áno |
| DHCP server | Áno |
| Popdora pre Jumbo Frames | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Podpora iSCSI | Áno |
| Dynamické DNS (DDNS) | Áno |
| Druh chladenia | Aktívny |
| Priemer ventilátora | 12 cm |
| Farba | Čierna |
| Počet ventilátorov | 1 ventilátor/ventilátory |
| LED indikátory | Status, Výkon, LAN |
| Typ skrine | Tower |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 11 |
| Podporované serverové operačné systémy | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2019, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016 |
| Ostatné podporované operačné systémy | Solaris 10 |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Verzia operačného systému | 5,0,1 |
| Poskytovaný OS | QNAP QTS |
| Podporované operačné systémy Linux | Ubuntu 14.04 |
| Záručná lehota | 3 rok / roky |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 5 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids., Do not dispose of the device in the regular rubbish bin. The product requires special disposal., Do not dismantle the appliance yourself. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | NAS - file servers |
|---|---|
| EAN: | 4711103082164 |
| USB vstup: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A: | 2 |
| Verzia HDMI: | 1.4b |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| Funkcia kopírovania cez USB: | Áno |
| Tlačidlo Backup: | Áno |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Zdielané adresáre: | 512 |
| Systémový záznam: | Áno |
| Access Control List (ACL): | Áno |
| Správa protokolov: | SNMP V2/V3 |
| Overovania pomocou hesla: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | SNMPv2, HTTPS, FIPS 140-2, SNMPv3, SSH |
| Funkcie zálohovania: | Áno |
| Vstavaný FTP server: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Bzučiak: | Áno |
| S.M.A.R.T. podpora: | Áno |
| Trieda zariadenia: | Malé a stredné firmy |
| Aktuálna kópia: | Áno |
| Záložné funkcie: | iSCSI LUN, Cloud |
| Správa prístupu k zdielaným adresárom: | Áno |
| Skenovanie disku: | Áno |
| Model: | NAS |
| Funkcia Hot spare: | Áno |
| Podporované webové prehliadače: | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Dodávané káble: | LAN (RJ-45), AC |
| Typ balenia: | Box |
| Externý napájací adaptér: | Áno |
| Počet napájacích káblov: | 1 |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 3,61 kg |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Šírka balenia: | 307 mm |
| Šírka: | 160,2 mm |
| Výška: | 168,5 mm |
| Výška balenia: | 320 mm |
| Hĺbka: | 220,5 mm |
| Hĺbka balenia: | 520 mm |
| Spotreba elektrickej energie: | 33,88 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Umiestnenie napájacieho zdroja: | Externé |
| Napájací zdroj (PSU), kapacita: | 90 W |
| Spotreba energie (režim spánku): | 15,78 W |
| Počet napájacích zdrojov: | 1 |
| Napätie ventilátora: | 12 V |
| Model procesoru: | J6412 |
| Boost frekvencia procesora: | 2,6 GHz |
| Frekvencia procesora: | 2 GHz |
| Typ procesoru: | Intel® Celeron® |
| Počet vlákien procesora: | 4 |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Pamäť typu Flash: | 4000 MB |
| Maximálna podporovaná RAM: | 8 GB |
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Podporované súborové systémy: | FAT32, ext3, exFAT, HFS+, ext4, NTFS |
| RAID level: | 0, JBOD, 1, 6, 5, 10 |
| Pamäťové moduly nainštalované: | Nie |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 4 |
| Podpora RAID: | Áno |
| Online migrácia RAID: | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | M.2, Serial ATA III |
| Vyhľadávanie zlých blokov: | Áno |
| Online rozšírenie poľa RAID: | Áno |
| Podporovaná veľkosť úložných pamäťových jednotiek: | M.2, 2.5, 3.5" |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Celková inštalovaná kapacita úložiska: | 0 TB |
| Obnovenie poľa RAID: | Áno |
| Počet slotov M.2 (M & B): | 2 |
| Typ disku: | Nie |
| Hot - swap šachta: | Áno |
| Diskový roaming: | Áno |
| Automatické obnovenie: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 1000, 2500 Mbit/s, 100 Mbit/s |
| Wake-on-LAN ready: | Áno |
| DHCP server: | Áno |
| Popdora pre Jumbo Frames: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Podpora iSCSI: | Áno |
| Dynamické DNS (DDNS): | Áno |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| Priemer ventilátora: | 12 cm |
| Farba: | Čierna |
| Počet ventilátorov: | 1 ventilátor/ventilátory |
| LED indikátory: | Status, Výkon, LAN |
| Typ skrine: | Tower |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 11 |
| Podporované serverové operačné systémy: | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2019, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016 |
| Ostatné podporované operačné systémy: | Solaris 10 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Verzia operačného systému: | 5,0,1 |
| Poskytovaný OS: | QNAP QTS |
| Podporované operačné systémy Linux: | Ubuntu 14.04 |
| Záručná lehota: | 3 rok / roky |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 5 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids., Do not dispose of the device in the regular rubbish bin. The product requires special disposal., Do not dismantle the appliance yourself. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
