QNAP TS-855EU-8G úložný server NAS Rack (2U) Intel Atom® C5125 8 GB DDR4 0 TB QuTS hero Čierna
Kód: NASQNANAS0395Podrobný popis
QNAP TS-855EU-8G úložný server NAS Rack (2U) Intel Atom® C5125 8 GB DDR4 0 TB QuTS hero Čierna| Konektor pre optické vlákna | MTP |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) sloty | 2 |
| USB vstup | Áno |
| Vstavaný FTP server | Áno |
| Aktuálna kópia | Áno |
| Záložné funkcie | iSCSI LUN, USB disk |
| S.M.A.R.T. podpora | Áno |
| Funkcie zálohovania | Áno |
| Systémový záznam | Áno |
| Funkcia kopírovania cez USB | Áno |
| Podporované webové prehliadače | Apple Safari (latest version) Google Chrome (latest version) Microsoft Edge (latest version) Mozilla Firefox (latest version) |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | SSH, HTTPS, AES, FIPS 140 |
| Model | NAS |
| On/off vypínač | Áno |
| Bzučiak | Áno |
| Access Control List (ACL) | Áno |
| Trieda zariadenia | Malé a stredné firmy |
| Funkcia Hot spare | Áno |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Zdielané adresáre | CIFS/SMB |
| Správa protokolov | SNMP V2, V3 |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Počet skrutiek | 56 |
| Dodávané káble | AC, LAN (RJ-45) |
| Typ balenia | Box |
| Počet napájacích káblov | 1 |
| Hĺbka balenia | 210 mm |
| Šírka | 432 mm |
| Výška balenia | 592 mm |
| Hĺbka | 297,4 mm |
| Hmotnosť | 7,61 kg |
| Šírka balenia | 530 mm |
| Výška | 88,6 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 10,9 kg |
| Napájací zdroj (PSU), kapacita | 250 W |
| Napätie ventilátora | 12 V |
| Umiestnenie napájacieho zdroja | Vstavaný |
| Počet napájacích zdrojov | 1 |
| Spotreba energie (režim spánku) | 49,799 W |
| Spotreba elektrickej energie | 79,113 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Thermal Design Power (TDP) | 50 W |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Počet inštalovaných procesorov | 1 |
| Model procesoru | C5125 |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 9 MB |
| Typ procesoru | Intel Atom® |
| Frekvencia procesora | 2,8 GHz |
| ECC podporované procesorom | Áno |
| Vnútorná pamäť | 8 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4 |
| Pamäťové sloty | 2 |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Maximálna podporovaná RAM | 64 GB |
| Pamäť typu Flash | 5000 MB |
| Online migrácia RAID | Áno |
| Podporovaná veľkosť úložných pamäťových jednotiek | 3.5", 2.5 |
| Podporované súborové systémy | ext3, HFS+, NTFS, FAT32, ext4, exFAT, ZFS |
| Obnovenie poľa RAID | Áno |
| Celková inštalovaná kapacita úložiska | 0 TB |
| Kapacita úložiska | 0 GB |
| Podpora RAID | Áno |
| Podporované disky | HDD & SSD |
| Diskový roaming | Áno |
| Počet slotov M.2 (M & B) | 2 |
| Online rozšírenie poľa RAID | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky | Serial ATA III, Serial ATA II |
| Pamäťové moduly nainštalované | Nie |
| Počet úložných pamäťových jednotiek | 8 |
| Hot - swap šachta | Áno |
| Typ disku | Nie |
| RAID level | 0, JBOD, 1, 60, 50, 5, 10 |
| Popdora pre Jumbo Frames | Áno |
| Podpora iSCSI | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100 Mbit/s, 10, 1000, 2500 Mbit/s |
| Wake-on-LAN ready | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Podporované sieťové protokoly | IPv4, IPv6 |
| DHCP server | Áno |
| Dynamické DNS (DDNS) | Áno |
| Typ skrine | Rack (2U) |
| Farba | Čierna |
| Počet ventilátorov | 3 ventilátor/ventilátory |
| Priemer ventilátora | 6 cm |
| LED indikátory | Áno |
| Druh chladenia | Aktívny |
| Poskytovaný OS | QuTS hero |
| Podporované serverové operačné systémy | Windows Server 2019, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016 |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, Áno |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno, Ubuntu 14.04, CentOS 7.0 |
| Ostatné podporované operačné systémy | Solaris 10, IBM AIX 7.1 |
| Verzia operačného systému | h5.0.1 |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows 11 |
| Záručná lehota | 3 rok / roky |
| Fibre Channel | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 5 - 95% |
| Upozornenia | Do not dismantle the appliance yourself., Do not dispose of the device in the regular rubbish bin. The product requires special disposal., Avoid contact with liquids. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | NAS - file servers |
|---|---|
| EAN: | 4711103083376 |
| Konektor pre optické vlákna: | MTP |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 4 |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) sloty: | 2 |
| USB vstup: | Áno |
| Vstavaný FTP server: | Áno |
| Aktuálna kópia: | Áno |
| Záložné funkcie: | iSCSI LUN, USB disk |
| S.M.A.R.T. podpora: | Áno |
| Funkcie zálohovania: | Áno |
| Systémový záznam: | Áno |
| Funkcia kopírovania cez USB: | Áno |
| Podporované webové prehliadače: | Apple Safari (latest version) Google Chrome (latest version) Microsoft Edge (latest version) Mozilla Firefox (latest version) |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | SSH, HTTPS, AES, FIPS 140 |
| Model: | NAS |
| On/off vypínač: | Áno |
| Bzučiak: | Áno |
| Access Control List (ACL): | Áno |
| Trieda zariadenia: | Malé a stredné firmy |
| Funkcia Hot spare: | Áno |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Zdielané adresáre: | CIFS/SMB |
| Správa protokolov: | SNMP V2, V3 |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Počet skrutiek: | 56 |
| Dodávané káble: | AC, LAN (RJ-45) |
| Typ balenia: | Box |
| Počet napájacích káblov: | 1 |
| Hĺbka balenia: | 210 mm |
| Šírka: | 432 mm |
| Výška balenia: | 592 mm |
| Hĺbka: | 297,4 mm |
| Hmotnosť: | 7,61 kg |
| Šírka balenia: | 530 mm |
| Výška: | 88,6 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 10,9 kg |
| Napájací zdroj (PSU), kapacita: | 250 W |
| Napätie ventilátora: | 12 V |
| Umiestnenie napájacieho zdroja: | Vstavaný |
| Počet napájacích zdrojov: | 1 |
| Spotreba energie (režim spánku): | 49,799 W |
| Spotreba elektrickej energie: | 79,113 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Thermal Design Power (TDP): | 50 W |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Počet inštalovaných procesorov: | 1 |
| Model procesoru: | C5125 |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 9 MB |
| Typ procesoru: | Intel Atom® |
| Frekvencia procesora: | 2,8 GHz |
| ECC podporované procesorom: | Áno |
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4 |
| Pamäťové sloty: | 2 |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Maximálna podporovaná RAM: | 64 GB |
| Pamäť typu Flash: | 5000 MB |
| Online migrácia RAID: | Áno |
| Podporovaná veľkosť úložných pamäťových jednotiek: | 3.5", 2.5 |
| Podporované súborové systémy: | ext3, HFS+, NTFS, FAT32, ext4, exFAT, ZFS |
| Obnovenie poľa RAID: | Áno |
| Celková inštalovaná kapacita úložiska: | 0 TB |
| Kapacita úložiska: | 0 GB |
| Podpora RAID: | Áno |
| Podporované disky: | HDD & SSD |
| Diskový roaming: | Áno |
| Počet slotov M.2 (M & B): | 2 |
| Online rozšírenie poľa RAID: | Áno |
| Podporované rozhrania pre úložné disky: | Serial ATA III, Serial ATA II |
| Pamäťové moduly nainštalované: | Nie |
| Počet úložných pamäťových jednotiek: | 8 |
| Hot - swap šachta: | Áno |
| Typ disku: | Nie |
| RAID level: | 0, JBOD, 1, 60, 50, 5, 10 |
| Popdora pre Jumbo Frames: | Áno |
| Podpora iSCSI: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100 Mbit/s, 10, 1000, 2500 Mbit/s |
| Wake-on-LAN ready: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Podporované sieťové protokoly: | IPv4, IPv6 |
| DHCP server: | Áno |
| Dynamické DNS (DDNS): | Áno |
| Typ skrine: | Rack (2U) |
| Farba: | Čierna |
| Počet ventilátorov: | 3 ventilátor/ventilátory |
| Priemer ventilátora: | 6 cm |
| LED indikátory: | Áno |
| Druh chladenia: | Aktívny |
| Poskytovaný OS: | QuTS hero |
| Podporované serverové operačné systémy: | Windows Server 2019, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2016 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Áno |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno, Ubuntu 14.04, CentOS 7.0 |
| Ostatné podporované operačné systémy: | Solaris 10, IBM AIX 7.1 |
| Verzia operačného systému: | h5.0.1 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows 11 |
| Záručná lehota: | 3 rok / roky |
| Fibre Channel: | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 5 - 95% |
| Upozornenia: | Do not dismantle the appliance yourself., Do not dispose of the device in the regular rubbish bin. The product requires special disposal., Avoid contact with liquids. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
