Kanvica MAESTRO MR-1323 2,5 l Nerezová ocel
Kód: AGDMEOCZN0073Podrobný popis
Kanvica MAESTRO MR-1323 2,5 l Nerezová ocel| Chladený úchyt | Áno |
| Funkcie uzáveru | Odnímateľné veko |
| Hodí sa pre typy varných dosiek | Plyn, Uzavretá doska, Indukčná, Halogén, Keramický, Elektrický |
| Indikátor úrovne vody | Nie |
| Farba puzdra | Nerezová oceľ |
| Typ otvorenia veka | Manuálne |
| Farba rukoväte | Čierna |
| Píšťaľka | Áno |
| Kapacita | 2,5 L |
| Typ píšťalky | Sklopný |
| Hmotnosť | 450 g |
| Výška | 230 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Priemer základne | 20,5 cm |
| Základný materiál | Nerezová oceľ |
| Povrchová úprava | Matný |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Typ balenia | Box |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Non-electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 4897144674794 |
| Chladený úchyt: | Áno |
| Funkcie uzáveru: | Odnímateľné veko |
| Hodí sa pre typy varných dosiek: | Plyn, Uzavretá doska, Indukčná, Halogén, Keramický, Elektrický |
| Indikátor úrovne vody: | Nie |
| Farba puzdra: | Nerezová oceľ |
| Typ otvorenia veka: | Manuálne |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Píšťaľka: | Áno |
| Kapacita: | 2,5 L |
| Typ píšťalky: | Sklopný |
| Hmotnosť: | 450 g |
| Výška: | 230 mm |
| Šírka: | 210 mm |
| Priemer základne: | 20,5 cm |
| Základný materiál: | Nerezová oceľ |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Materiál rukoväte: | Plastové |
| Typ balenia: | Box |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
