Rýchlovarná kanvica 2,5 l MR-1318-BLACK MAESTRO
Kód: AGDMEOCZN0075Podrobný popis
Rýchlovarná kanvica 2,5 l MR-1318-BLACK MAESTRO| Kapacita | 2,5 L |
| Píšťaľka | Áno |
| Nevytekajúce | Áno |
| Farba rukoväte | Čierna |
| Typ otvorenia veka | Manuálne |
| Základný materiál | Nerezová oceľ |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Materiál rukoväte | Plast |
| Farba puzdra | Čierna, Strieborná |
| Hĺbka | 195 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 245 mm |
| Upozornenia | Do not use in a microwave oven., Use only with adult supervision., Ensure the lid is securely closed before use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Non-electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 4897144674749 |
| Kapacita: | 2,5 L |
| Píšťaľka: | Áno |
| Nevytekajúce: | Áno |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Typ otvorenia veka: | Manuálne |
| Základný materiál: | Nerezová oceľ |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Materiál rukoväte: | Plast |
| Farba puzdra: | Čierna, Strieborná |
| Hĺbka: | 195 mm |
| Šírka: | 180 mm |
| Výška: | 245 mm |
| Upozornenia: | Do not use in a microwave oven., Use only with adult supervision., Ensure the lid is securely closed before use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
