Electrolux PKKS8 obdĺžniková oceľ
Kód: AGDELCGAR0011Podrobný popis
Electrolux PKKS8 obdĺžniková oceľ| Materiál | Oceľ |
| Farba | Nerezová oceľ |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Šírka | 400 mm |
| Hĺbka | 340 mm |
| Výška | 75 mm |
| Upozornenia | Hand wash, avoid dishwasher., Do not use metal tools so as not to damage the coating., Do not overheat pans without contents. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| EAN: | 7332543256365 |
| Materiál: | Oceľ |
| Farba: | Nerezová oceľ |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Šírka: | 400 mm |
| Hĺbka: | 340 mm |
| Výška: | 75 mm |
| Upozornenia: | Hand wash, avoid dishwasher., Do not use metal tools so as not to damage the coating., Do not overheat pans without contents. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
