Kohersen Black Cube 29 cm panvica na palacinky
Kód: AGDKHSGAR0009Podrobný popis
Kohersen Black Cube 29 cm panvica na palacinky| Odolné voči pečeniu | Áno |
| Hodí sa pre typy varných dosiek | Keramický, Halogén, Uzavretá doska, Plyn, Indukčná |
| Maximálna teplota pečenia | 260°C |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Neobsahuje | Perfluorooctanesulfonic acid (PFOS), Kyselina perfluóroktánová (PFOA) |
| Tvar | Kolo |
| Rýchle zahriatie | Áno |
| Technológia vyprážania s nízkym obsahom tuku | Áno |
| Farba | Strieborná |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Priemer panvice | 29 cm |
| Odolné proti oteru | Áno |
| Veko s plniacim otvorom | Nie |
| Počet držadiel | 1 |
| Nelepiaci povrch | Áno |
| Materiál | Hliník, Nerezová oceľ |
| Vnútorná vrstva | DIAMOND |
| Výška balenia | 70 mm |
| Hĺbka balenia | 490 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,38 kg |
| Šírka balenia | 315 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| EAN: | 5907642751480 |
| Odolné voči pečeniu: | Áno |
| Hodí sa pre typy varných dosiek: | Keramický, Halogén, Uzavretá doska, Plyn, Indukčná |
| Maximálna teplota pečenia: | 260°C |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Neobsahuje: | Perfluorooctanesulfonic acid (PFOS), Kyselina perfluóroktánová (PFOA) |
| Tvar: | Kolo |
| Rýchle zahriatie: | Áno |
| Technológia vyprážania s nízkym obsahom tuku: | Áno |
| Farba: | Strieborná |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Priemer panvice: | 29 cm |
| Odolné proti oteru: | Áno |
| Veko s plniacim otvorom: | Nie |
| Počet držadiel: | 1 |
| Nelepiaci povrch: | Áno |
| Materiál: | Hliník, Nerezová oceľ |
| Vnútorná vrstva: | DIAMOND |
| Výška balenia: | 70 mm |
| Hĺbka balenia: | 490 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,38 kg |
| Šírka balenia: | 315 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
