Dell Pro 14 Essential PV14250 Core i5 1200U 14.0" WUXGA 300 nits AG 16GB DDR5 5200 512GB SSD Intel Graphics FGRPR WLAN+BT Backlit Keyboard 4-cell 65W Windows 11 Pro EDU Carbon Black 4-year warranty
Kód: MOBDELNOTBBS3Podrobný popis
Dell Pro 14 Essential PV14250 Core i5 1200U 14.0" WUXGA 300 nits AG 16GB DDR5 5200 512GB SSD Intel Graphics FGRPR WLAN+BT Backlit Keyboard 4-cell 65W Windows 11 Pro EDU Carbon Black 4-year warranty| Verzia HDMI | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Hĺbka | 226,2 mm |
| Hmotnosť | 1,54 kg |
| Výška (predné) | 1,69 cm |
| Šírka | 314 mm |
| Výška (zadné) | 1,99 cm |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Typ panelu | IPS WVA |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD+ |
| Jas displeja | 300 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Model procesoru | 120U |
| Generácia procesora | Intel Core (Series 1) |
| Počet jadier procesora | 10 |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Výkonné jadrá | 2 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Boost frekvencia procesora | 5 GHz |
| Základný výkon procesora | 15 W |
| Typ procesoru | Intel Core 5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Efektívne jadrá | 8 |
| Maximálny výkon turbo režimu | 55 W |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte | 5200 MT/s |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Rozloženie pamäte | 1 x 16 GB |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| NVMe | Áno |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Predný typ HD fotoaparátu | HD |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 1280 x 720 px |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Výrobca WLAN radiča | Realtek |
| Typ antény | 2x2 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model radiča WLAN | Realtek RTL8852BE |
| Typ produktu | Laptop |
| Farba | Čierna |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Počet článkov batérie | 4 |
| Kapacita batérie | 54 Wh |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Graphics |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU | Intel |
| Numerické klávesy | Nie |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Tlačidlo Copilot | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 1 |
| Hĺbka: | 226,2 mm |
| Hmotnosť: | 1,54 kg |
| Výška (predné): | 1,69 cm |
| Šírka: | 314 mm |
| Výška (zadné): | 1,99 cm |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Typ panelu: | IPS WVA |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD+ |
| Jas displeja: | 300 cd/m² |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Model procesoru: | 120U |
| Generácia procesora: | Intel Core (Series 1) |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Výkonné jadrá: | 2 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Boost frekvencia procesora: | 5 GHz |
| Základný výkon procesora: | 15 W |
| Typ procesoru: | Intel Core 5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Efektívne jadrá: | 8 |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 55 W |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Rýchlosť prenosu dát z pamäte: | 5200 MT/s |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Rozloženie pamäte: | 1 x 16 GB |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| NVMe: | Áno |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Predný typ HD fotoaparátu: | HD |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 1280 x 720 px |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Výrobca WLAN radiča: | Realtek |
| Typ antény: | 2x2 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model radiča WLAN: | Realtek RTL8852BE |
| Typ produktu: | Laptop |
| Farba: | Čierna |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Počet článkov batérie: | 4 |
| Kapacita batérie: | 54 Wh |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Graphics |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Výrobca integrovanej GPU: | Intel |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Tlačidlo Copilot: | Áno |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
