HP EliteBook 840 G5 i5-8350U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité
Kód: UZYHP-NOT0259Podrobný popis
HP EliteBook 840 G5 i5-8350U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia HDMI | 1.4b |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Typ nabíjacieho portu | Napájací konektor |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Hmotnosť | 1,48 kg |
| Výška | 17,9 mm |
| Šírka | 326 mm |
| Hĺbka | 234 mm |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| LED podsvietenie | Áno |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Typ panelu | IPS |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Boost frekvencia procesora | 3,6 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 6 MB |
| Frekvencia procesora | 1,7 GHz |
| Model procesoru | i5-8350U |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Generácia procesora | 8. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Systémová zbernica | 4 GT/s |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Frekvencia pamäti | 2400 MHz |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Zvukový systém | Bang & Olufsen |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 10, 100 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Verzia Bluetooth | 4.2 |
| Farba | Strieborná |
| Typ produktu | Laptop |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Napájací kábel | Nie |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics 620 |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra | Intel® UHD Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Polohovacie zariadenia | Clickpad |
| Numerické klávesy | Nie |
| Slot pre zámok | Áno |
| Ochrana heslom | Áno |
| Upozornenia | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443354581 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia HDMI: | 1.4b |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Typ nabíjacieho portu: | Napájací konektor |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Hmotnosť: | 1,48 kg |
| Výška: | 17,9 mm |
| Šírka: | 326 mm |
| Hĺbka: | 234 mm |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Boost frekvencia procesora: | 3,6 GHz |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 6 MB |
| Frekvencia procesora: | 1,7 GHz |
| Model procesoru: | i5-8350U |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Generácia procesora: | 8. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Systémová zbernica: | 4 GT/s |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Frekvencia pamäti: | 2400 MHz |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Zvukový systém: | Bang & Olufsen |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 10, 100 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 4.2 |
| Farba: | Strieborná |
| Typ produktu: | Laptop |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Napájací kábel: | Nie |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics 620 |
| Modelová séria integrovaného grafického adaptéra: | Intel® UHD Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Polohovacie zariadenia: | Clickpad |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Upozornenia: | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
