HP EliteBook 840 G8 i5-1135G7 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité
Kód: UZYHP-NOT0258Podrobný popis
HP EliteBook 840 G8 i5-1135G7 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité| Typ nabíjacieho portu | Napájací konektor |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Verzia HDMI | 2.0b |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Šírka | 323 mm |
| Hĺbka | 215 mm |
| Hmotnosť | 1,32 kg |
| Výška | 17,9 mm |
| LED podsvietenie | Áno |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Typ panelu | IPS |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Model procesoru | i5-1135G7 |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 8 MB |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Boost frekvencia procesora | 4,2 GHz |
| Frekvencia procesora | 2,4 GHz |
| Generácia procesora | 11. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 256 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zvukový systém | Bang & Olufsen |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Farba | Strieborná |
| Typ produktu | Laptop |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napájací kábel | Nie |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Iris Xe Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Numerické klávesy | Nie |
| Polohovacie zariadenia | Clickpad |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Ochrana heslom | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Upozornenia | Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443354574 |
| Typ nabíjacieho portu: | Napájací konektor |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Verzia HDMI: | 2.0b |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Šírka: | 323 mm |
| Hĺbka: | 215 mm |
| Hmotnosť: | 1,32 kg |
| Výška: | 17,9 mm |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Model procesoru: | i5-1135G7 |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 8 MB |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,2 GHz |
| Frekvencia procesora: | 2,4 GHz |
| Generácia procesora: | 11. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 256 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zvukový systém: | Bang & Olufsen |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Farba: | Strieborná |
| Typ produktu: | Laptop |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napájací kábel: | Nie |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Iris Xe Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Polohovacie zariadenia: | Clickpad |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Upozornenia: | Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
