HP EliteBook 850 G7 i5-10310U 16GB 512GB SSD 15,6" FHD Win11pro Použité
Kód: UZYHP-NOT0266Podrobný popis
HP EliteBook 850 G7 i5-10310U 16GB 512GB SSD 15,6" FHD Win11pro Použité| Verzia HDMI | 1.4 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Hĺbka | 233,8 mm |
| Šírka | 359,7 mm |
| Výška | 19,2 mm |
| Hmotnosť | 1,67 kg |
| Uhlopriečka displeja | 39,6 cm (15.6") |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Typ panelu | IPS |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Systémová zbernica | 4 GT/s |
| Frekvencia procesora | 1,7 GHz |
| Generácia procesora | 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru | i5-10310U |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 6 MB |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Boost frekvencia procesora | 4,4 GHz |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Frekvencia pamäti | 2666 MHz |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Zvukový systém | B&O PLAY |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Bluetooth | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Typ produktu | Laptop |
| Farba | Strieborná |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Napájací kábel | Nie |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Numerické klávesy | Áno |
| Polohovacie zariadenia | Clickpad |
| Upozornenia | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443354871 |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Hĺbka: | 233,8 mm |
| Šírka: | 359,7 mm |
| Výška: | 19,2 mm |
| Hmotnosť: | 1,67 kg |
| Uhlopriečka displeja: | 39,6 cm (15.6") |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Typ panelu: | IPS |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Systémová zbernica: | 4 GT/s |
| Frekvencia procesora: | 1,7 GHz |
| Generácia procesora: | 10. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru: | i5-10310U |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 6 MB |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Boost frekvencia procesora: | 4,4 GHz |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Frekvencia pamäti: | 2666 MHz |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Zvukový systém: | B&O PLAY |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Bluetooth: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Typ produktu: | Laptop |
| Farba: | Strieborná |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Napájací kábel: | Nie |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | Clickpad |
| Upozornenia: | Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
