HP ProBook 640 G8 i5-1145G7 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro Použité
Kód: UZYHP-NOT0230Podrobný popis
HP ProBook 640 G8 i5-1145G7 16GB 512GB SSD 14" FHD Win11pro Použité| USB Sleep-and-Charge | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 1 |
| Typ nabíjacieho portu | Napájací konektor |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Verzia HDMI | 1.4b |
| USB Sleep-and-Charge porty | 1 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Hĺbka | 213,9 mm |
| Výška | 19,9 mm |
| Šírka | 321,9 mm |
| Hmotnosť | 1,38 kg |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| LED podsvietenie | Áno |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Typ panelu | IPS |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 35,6 cm |
| Farebný priestor RGB | NTSC |
| Jas displeja | 250 cd/m² |
| Farebný gamut | 45% |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Konfigurovateľné TDP-up, frekvencia | 2,6 GHz |
| Boost frekvencia procesora | 4,4 GHz |
| Konfigurovateľné TDP-down, frekvencia | 1,1 GHz |
| Model procesoru | i5-1145G7 |
| Konfigurovateľné TDP-down | 12 W |
| Generácia procesora | 11. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 8 MB |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Konfigurovateľné TDP-up | 28 W |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Maximálna vnútorná pamäť | 64 GB |
| Pamäťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| ECC | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Predný typ HD fotoaparátu | HD |
| Infračervená (IR) kamera | Áno |
| Kamera s ochranou súkromia | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Výrobca WLAN radiča | Intel |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11g, 802.11b |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Typ antény | 2x2 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Model radiča WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Farba | Strieborná |
| Rok uvedenia | 2021 |
| Typ produktu | Laptop |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Hmotnosť batérie | 190 g |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Kapacita batérie | 45 Wh |
| Výška balenia | 305 mm |
| Hĺbka balenia | 483 mm |
| Šírka balenia | 69 mm |
| Osvedčenia o udržateľnosti | TCO, ENERGY STAR |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Iris Xe Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Vodeodolná klávesnica | Áno |
| Numerické klávesy | Nie |
| Klávesnica plnej veľkosti | Áno |
| Polohovacie zariadenia | Clickpad |
| Ochrana heslom | Áno, BIOS |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Nízky obsah halogénu | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443266846 |
| USB Sleep-and-Charge: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 1 |
| Typ nabíjacieho portu: | Napájací konektor |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Verzia HDMI: | 1.4b |
| USB Sleep-and-Charge porty: | 1 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Hĺbka: | 213,9 mm |
| Výška: | 19,9 mm |
| Šírka: | 321,9 mm |
| Hmotnosť: | 1,38 kg |
| Výkon adaptéru: | 65 W |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 35,6 cm |
| Farebný priestor RGB: | NTSC |
| Jas displeja: | 250 cd/m² |
| Farebný gamut: | 45% |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Konfigurovateľné TDP-up, frekvencia: | 2,6 GHz |
| Boost frekvencia procesora: | 4,4 GHz |
| Konfigurovateľné TDP-down, frekvencia: | 1,1 GHz |
| Model procesoru: | i5-1145G7 |
| Konfigurovateľné TDP-down: | 12 W |
| Generácia procesora: | 11. Generácia procesorov Intel® Core ™ i5 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 8 MB |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Konfigurovateľné TDP-up: | 28 W |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Pamäťové sloty: | 2x SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| ECC: | Nie |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Predný typ HD fotoaparátu: | HD |
| Infračervená (IR) kamera: | Áno |
| Kamera s ochranou súkromia: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Výrobca WLAN radiča: | Intel |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11g, 802.11b |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Typ antény: | 2x2 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Model radiča WLAN: | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Farba: | Strieborná |
| Rok uvedenia: | 2021 |
| Typ produktu: | Laptop |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Hmotnosť batérie: | 190 g |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Kapacita batérie: | 45 Wh |
| Výška balenia: | 305 mm |
| Hĺbka balenia: | 483 mm |
| Šírka balenia: | 69 mm |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | TCO, ENERGY STAR |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Iris Xe Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Vodeodolná klávesnica: | Áno |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Klávesnica plnej veľkosti: | Áno |
| Polohovacie zariadenia: | Clickpad |
| Ochrana heslom: | Áno, BIOS |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Nízky obsah halogénu: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
