HP ProBook 650 G5 i7-8665U 16GB 512GB SSD 15,6" FHD Win11pro Použité
Kód: UZYHP-NOT0283Podrobný popis
HP ProBook 650 G5 i7-8665U 16GB 512GB SSD 15,6" FHD Win11pro Použité| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Verzia HDMI | 1.4 |
| Počet VGA portov | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Typ nabíjacieho portu | Napájací konektor |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Výška | 23,9 mm |
| Šírka | 377 mm |
| Hĺbka | 257 mm |
| Hmotnosť | 2,18 kg |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 px |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Typ panelu | IPS |
| LED podsvietenie | Áno |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Uhlopriečka displeja | 39,6 cm (15.6") |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Generácia procesora | 8. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 8 MB |
| Model procesoru | i7-8665U |
| Frekvencia procesora | 1,9 GHz |
| Systémová zbernica | 4 GT/s |
| Boost frekvencia procesora | 4,8 GHz |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Výrobná technológia | 14 nm |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4-SDRAM |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti | 2400 MHz |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 1000 Mbit/s, 100 |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| Verzia Bluetooth | 4.2 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Typ produktu | Laptop |
| Farba | Strieborná |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Počet článkov batérie | 3 |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Napájací kábel | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® UHD Graphics |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Numerické klávesy | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Upozornenia | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443358190 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Verzia HDMI: | 1.4 |
| Počet VGA portov: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Typ nabíjacieho portu: | Napájací konektor |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Výška: | 23,9 mm |
| Šírka: | 377 mm |
| Hĺbka: | 257 mm |
| Hmotnosť: | 2,18 kg |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Uhlopriečka displeja: | 39,6 cm (15.6") |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Generácia procesora: | 8. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 8 MB |
| Model procesoru: | i7-8665U |
| Frekvencia procesora: | 1,9 GHz |
| Systémová zbernica: | 4 GT/s |
| Boost frekvencia procesora: | 4,8 GHz |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Výrobná technológia: | 14 nm |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4-SDRAM |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti: | 2400 MHz |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 1000 Mbit/s, 100 |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g |
| Verzia Bluetooth: | 4.2 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Typ produktu: | Laptop |
| Farba: | Strieborná |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Počet článkov batérie: | 3 |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Napájací kábel: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® UHD Graphics |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Upozornenia: | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
