Lenovo Legion 5 15IRX10 i7-13650HX 15,1" WQXGA OLED 500 nitov 165 Hz lesklý 16 GB DDR5 4800 SSD 1 TB GeForce RTX 5060 8 GB kamera 5 MP 80 Wh NoOS Eclipse Black
Kód: MOBLEVGAM0162Podrobný popis
Lenovo Legion 5 15IRX10 i7-13650HX 15,1" WQXGA OLED 500 nitov 165 Hz lesklý 16 GB DDR5 4800 SSD 1 TB GeForce RTX 5060 8 GB kamera 5 MP 80 Wh NoOS Eclipse Black| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Čip základnej dosky | Intel HM770 |
| Hĺbka | 255,4 mm |
| Šírka | 344,9 mm |
| Výška (predné) | 2 cm |
| Hmotnosť | 1,9 kg |
| Výška (zadné) | 2,15 cm |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50/60 Hz |
| Výkon adaptéru | 245 W |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min) | 65 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 100 W |
| Uhlopriečka displeja | 38,4 cm (15.1") |
| Farebný priestor RGB | DCI-P3 |
| Povrch displeja | Lesk |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Typ panelu | OLED |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | DisplayHDR True Black 600, Dolby Vision |
| Rozlíšenie displeja | 2560 x 1600 px |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 165 Hz |
| Typ HD rozlíšenia | WQXGA |
| Farebný gamut | 100% |
| Podpora HDR | Áno |
| Jas displeja | 500 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Počet jadier procesora | 14 |
| Maximálny výkon turbo režimu | 157 W |
| Boost frekvencia procesora | 4,9 GHz |
| Výkonné jadrá | 6 |
| Počet vlákien procesora | 20 |
| Generácia procesora | 13. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra | 3,6 GHz |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra | 4,9 GHz |
| Model procesoru | i7-13650HX |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Základný výkon procesora | 55 W |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 24 MB |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i7 |
| Efektívne jadrá | 8 |
| Podpora pamäťových kanálov | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť | 32 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5-SDRAM |
| Formát pamäte | SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti | 4800 MHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Rozloženie pamäte | 1 x 16 GB |
| Pamäťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Veľkosť M.2 SSD | 2242 (22 x 42 mm) |
| NVMe | Áno |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Rozhranie pre disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Formát SSD | M.2 |
| Počet inštalovaných SSD | 1 |
| Ukladacie médium | SSD |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Celková kapacita úložiska | 1 TB |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Počet mikrofónov | 2 |
| Zvukový čip | Realtek ALC3287 |
| Zvukový systém | Nahimic Audio |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 5 MP |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ antény | 2x2 |
| WWAN | Nie je nainštalovaný |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000 Mbit/s, 100 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Farba | Čierna |
| Farba názov | Eclipse Black |
| Základný materiál | PC-ABS, Hliník |
| Typ produktu | Laptop |
| Poskytovaný OS | Nie |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie | 80 Wh |
| Výrobca diskrétnej GPU | NVIDIA |
| Samostatný grafický adaptér | Áno |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra | 8 GB |
| Model diskrétnej grafickej karty | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty | GDDR7 |
| Polohovacie zariadenia | Touchpad |
| Farba podsvietenia klávesnice | RGB |
| Zóna podsvietenia klávesnice | 24-zone RGB |
| Numerické klávesy | Áno |
| Podsvietená klávesnica | Áno |
| Tlačidlo Copilot | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Certifikáty zhody | RoHS |
| Certifikácia | ErP Lot 6/26 TÜV Rheinland® Flicker Free TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 198158681001 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 2 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Čip základnej dosky: | Intel HM770 |
| Hĺbka: | 255,4 mm |
| Šírka: | 344,9 mm |
| Výška (predné): | 2 cm |
| Hmotnosť: | 1,9 kg |
| Výška (zadné): | 2,15 cm |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50/60 Hz |
| Výkon adaptéru: | 245 W |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (min): | 65 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 100 W |
| Uhlopriečka displeja: | 38,4 cm (15.1") |
| Farebný priestor RGB: | DCI-P3 |
| Povrch displeja: | Lesk |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Typ panelu: | OLED |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | DisplayHDR True Black 600, Dolby Vision |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1600 px |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 165 Hz |
| Typ HD rozlíšenia: | WQXGA |
| Farebný gamut: | 100% |
| Podpora HDR: | Áno |
| Jas displeja: | 500 cd/m² |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Počet jadier procesora: | 14 |
| Maximálny výkon turbo režimu: | 157 W |
| Boost frekvencia procesora: | 4,9 GHz |
| Výkonné jadrá: | 6 |
| Počet vlákien procesora: | 20 |
| Generácia procesora: | 13. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Maximálna turbo frekvencia úsporného jadra: | 3,6 GHz |
| Maximálna turbo frekvencia výkonného jadra: | 4,9 GHz |
| Model procesoru: | i7-13650HX |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Základný výkon procesora: | 55 W |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 24 MB |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i7 |
| Efektívne jadrá: | 8 |
| Podpora pamäťových kanálov: | Dvojkanálový |
| Maximálna vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5-SDRAM |
| Formát pamäte: | SO-DIMM |
| Frekvencia pamäti: | 4800 MHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Rozloženie pamäte: | 1 x 16 GB |
| Pamäťové sloty: | 2x SO-DIMM |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2242 (22 x 42 mm) |
| NVMe: | Áno |
| Celková kapacita SSD: | 1 TB |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Rozhranie pre disky SSD: | PCI Express 4.0 |
| Formát SSD: | M.2 |
| Počet inštalovaných SSD: | 1 |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Celková kapacita úložiska: | 1 TB |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Počet mikrofónov: | 2 |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3287 |
| Zvukový systém: | Nahimic Audio |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 5 MP |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Typ antény: | 2x2 |
| WWAN: | Nie je nainštalovaný |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Bluetooth: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000 Mbit/s, 100 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Farba názov: | Eclipse Black |
| Základný materiál: | PC-ABS, Hliník |
| Typ produktu: | Laptop |
| Poskytovaný OS: | Nie |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie: | 80 Wh |
| Výrobca diskrétnej GPU: | NVIDIA |
| Samostatný grafický adaptér: | Áno |
| Pamäť diskrétneho grafického adaptéra: | 8 GB |
| Model diskrétnej grafickej karty: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Typ pamäte diskrétnej grafickej karty: | GDDR7 |
| Polohovacie zariadenia: | Touchpad |
| Farba podsvietenia klávesnice: | RGB |
| Zóna podsvietenia klávesnice: | 24-zone RGB |
| Numerické klávesy: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Tlačidlo Copilot: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Certifikáty zhody: | RoHS |
| Certifikácia: | ErP Lot 6/26 TÜV Rheinland® Flicker Free TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
