LENOVO X1 Carbon Gen.9 9th i7-1185G7 16GB 512GB SSD 14" FHD+ Win11pro Použité
Kód: UZYLEVNOT0448Podrobný popis
LENOVO X1 Carbon Gen.9 9th i7-1185G7 16GB 512GB SSD 14" FHD+ Win11pro Použité| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Napájací kábel | Nie |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Šírka | 315 mm |
| Výška | 14,9 mm |
| Hĺbka | 221,6 mm |
| Hmotnosť | 1,13 kg |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 35,6 cm (14") |
| LED podsvietenie | Áno |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD+ |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Typ panelu | IPS |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Boost frekvencia procesora | 4,8 GHz |
| Počet vlákien procesora | 8 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i7 |
| Model procesoru | i7-1185G7 |
| Frekvencia procesora | 3 GHz |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Formát pamäte | Na doske |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR4x-SDRAM |
| Frekvencia pamäti | 4266 MHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Ukladacie médium | SSD |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Zvukový čip | Realtek ALC3306 |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 4 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Laptop |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel Iris Xe Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Numerické klávesy | Nie |
| Polohovacie zariadenia | ThinkPad UltraNav |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Slot pre zámok | Áno |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Ochrana heslom | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point., Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Výstražné piktogramy | GHS08: Health hazard, Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, Dráždivé alebo poškodzujúce, Vážne ohrozenie zdravia, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443354345 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Napájací kábel: | Nie |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Šírka: | 315 mm |
| Výška: | 14,9 mm |
| Hĺbka: | 221,6 mm |
| Hmotnosť: | 1,13 kg |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 35,6 cm (14") |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD+ |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Boost frekvencia procesora: | 4,8 GHz |
| Počet vlákien procesora: | 8 |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i7 |
| Model procesoru: | i7-1185G7 |
| Frekvencia procesora: | 3 GHz |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Formát pamäte: | Na doske |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR4x-SDRAM |
| Frekvencia pamäti: | 4266 MHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3306 |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 4 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Laptop |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel Iris Xe Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Polohovacie zariadenia: | ThinkPad UltraNav |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point., Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Výstražné piktogramy: | GHS08: Health hazard, Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, Dráždivé alebo poškodzujúce, Vážne ohrozenie zdravia, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
