LENOVO YOGA X13 G3 i7-1265U 16GB 512GB SSD 13,3" FHD (US QWERTY) Win11pro Použité
Kód: UZYLEVNOT0477Podrobný popis
LENOVO YOGA X13 G3 i7-1265U 16GB 512GB SSD 13,3" FHD (US QWERTY) Win11pro Použité| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet portov Thunderbolt 4 | 2 |
| Verzia HDMI | 2.1 |
| Čip základnej dosky | Intel® soc |
| Výška | 18,1 mm |
| Šírka | 305,8 mm |
| Hĺbka | 217,6 mm |
| Hmotnosť | 1,29 kg |
| Antireflexná obrazovka | Áno |
| LED podsvietenie | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 33,8 cm (13.3") |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Typ panelu | IPS |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Počet vlákien procesora | 12 |
| Model procesoru | i7-1265U |
| Frekvencia procesora | 3,6 GHz |
| Generácia procesora | 12. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora | Smart Cache |
| Počet jadier procesora | 10 |
| Boost frekvencia procesora | 4,8 GHz |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i7 |
| Výrobca procesoru | Intel |
| Vyrovnávacia pamäť procesora | 12 MB |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Frekvencia pamäti | 4266 MHz |
| Typ vnútornej pamäte | LPDDR4x-SDRAM |
| Formát pamäte | Na doske |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Celková kapacita úložiska | 512 GB |
| Ukladacie médium | SSD |
| Typ optickej jednotky | Nie |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zvukový čip | Realtek ALC3306 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet / LAN pripojenie | Nie |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Farba | Čierna |
| Typ produktu | Laptop |
| Architektúra operačného systému | 64-bit |
| Poskytovaný OS | Windows 11 Pro |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Napájací kábel | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Model diskrétnej grafickej karty | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér | Áno |
| Numerické klávesy | Nie |
| Polohovacie zariadenia | ThinkPad UltraNav |
| Trusted Platform Module (TPM) | Áno |
| Slot pre zámok | Áno |
| Typ uchytenia kábla | Kensington |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Ochrana heslom | Áno |
| Upozornenia | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5901443358107 |
| Alternatívny režim portu USB typu C na DisplayPort: | Áno |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet portov Thunderbolt 4: | 2 |
| Verzia HDMI: | 2.1 |
| Čip základnej dosky: | Intel® soc |
| Výška: | 18,1 mm |
| Šírka: | 305,8 mm |
| Hĺbka: | 217,6 mm |
| Hmotnosť: | 1,29 kg |
| Antireflexná obrazovka: | Áno |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 33,8 cm (13.3") |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Typ panelu: | IPS |
| Dotyková obrazovka: | Nie |
| Počet vlákien procesora: | 12 |
| Model procesoru: | i7-1265U |
| Frekvencia procesora: | 3,6 GHz |
| Generácia procesora: | 12. Generácia procesorov Intel® Core ™ i7 |
| Typ vyrovnávacej pamäte procesora: | Smart Cache |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| Boost frekvencia procesora: | 4,8 GHz |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i7 |
| Výrobca procesoru: | Intel |
| Vyrovnávacia pamäť procesora: | 12 MB |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Frekvencia pamäti: | 4266 MHz |
| Typ vnútornej pamäte: | LPDDR4x-SDRAM |
| Formát pamäte: | Na doske |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Celková kapacita úložiska: | 512 GB |
| Ukladacie médium: | SSD |
| Typ optickej jednotky: | Nie |
| Výkon reproduktoru: | 2 W |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3306 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Farba: | Čierna |
| Typ produktu: | Laptop |
| Architektúra operačného systému: | 64-bit |
| Poskytovaný OS: | Windows 11 Pro |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Napájací kábel: | Nie |
| Model integrovanej grafickej karty: | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Model diskrétnej grafickej karty: | Nie je dostupné |
| Samostatný grafický adaptér: | Nie |
| Integrovaný grafický adaptér: | Áno |
| Numerické klávesy: | Nie |
| Polohovacie zariadenia: | ThinkPad UltraNav |
| Trusted Platform Module (TPM): | Áno |
| Slot pre zámok: | Áno |
| Typ uchytenia kábla: | Kensington |
| Verzia Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Upozornenia: | The product contains electronic components which should not be disposed of in the regular rubbish bin., Disposal of electronic equipment should comply with local environmental regulations., Take used electronic products to an electrical and electronic waste collection point. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
