Horizon Fitness Andes 7.1 Eliptický orbiter Čierna, sivá
Kód: SIFHOZORB0001Podrobný popis
Horizon Fitness Andes 7.1 Eliptický orbiter Čierna, sivá| Počet stupňov odporu | 30 |
| Model | Eliptický orbiter |
| Počet programov | 14 |
| Odporúčané použitie | Vnútorný |
| Vhodné pre | Domáci |
| Kontaktný snímač srdcového tepu | Áno |
| Maximálna hmotnosť užívateľa | 136 kg |
| Držiak mobilných zariadení | Áno |
| Premenný odpor | Áno |
| Farba | Čierna, Šedá |
| Výška | 1710 mm |
| Hĺbka | 1020 mm |
| Dĺžka kroku | 50,8 cm |
| Šírka | 670 mm |
| Hmotnosť | 79,5 kg |
| Vstupné striedavé napätie | 240 V |
| Zobrazené parametre tréningu | Kalórie, Čas, frekvencia srdca, Kardio kompas, Vzdialenosť, UPM, Zobrazenie HR, Rýchlosť, Profil, Odolnosť |
| Typ displeja | LCD |
| Upozornenia | Children and people with limited physical abilities should only use the elliptical trainer under supervision., Check the equipment before use to ensure it is in good working order. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Orbitreks |
|---|---|
| EAN: | 4713375369646 |
| Počet stupňov odporu: | 30 |
| Model: | Eliptický orbiter |
| Počet programov: | 14 |
| Odporúčané použitie: | Vnútorný |
| Vhodné pre: | Domáci |
| Kontaktný snímač srdcového tepu: | Áno |
| Maximálna hmotnosť užívateľa: | 136 kg |
| Držiak mobilných zariadení: | Áno |
| Premenný odpor: | Áno |
| Farba: | Čierna, Šedá |
| Výška: | 1710 mm |
| Hĺbka: | 1020 mm |
| Dĺžka kroku: | 50,8 cm |
| Šírka: | 670 mm |
| Hmotnosť: | 79,5 kg |
| Vstupné striedavé napätie: | 240 V |
| Zobrazené parametre tréningu: | Kalórie, Čas, frekvencia srdca, Kardio kompas, Vzdialenosť, UPM, Zobrazenie HR, Rýchlosť, Profil, Odolnosť |
| Typ displeja: | LCD |
| Upozornenia: | Children and people with limited physical abilities should only use the elliptical trainer under supervision., Check the equipment before use to ensure it is in good working order. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
