Ortopedický dvojdielny vankúš na dolnú končatinu - TIMAGO SPACER Grey
Kód: SYPTM2POR0001Podrobný popis
Ortopedický dvojdielny vankúš na dolnú končatinu - TIMAGO SPACER Grey| Šírka | 250 mm |
| Hustota | 45 D |
| Výška | 150 mm |
| Dĺžka | 200 mm |
| Správne použitie | Nohy |
| Materiál | Pamäťová pena, Polyester |
| Farba | Šedá |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Orthopedic pillows |
|---|---|
| EAN: | 5902983727071 |
| Šírka: | 250 mm |
| Hustota: | 45 D |
| Výška: | 150 mm |
| Dĺžka: | 200 mm |
| Správne použitie: | Nohy |
| Materiál: | Pamäťová pena, Polyester |
| Farba: | Šedá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
