Ortopedický vankúš ActionMed ANATOMICAL MED PILLOW
Kód: SYPAIVPOR0002Podrobný popis
Ortopedický vankúš ActionMed ANATOMICAL MED PILLOW| Dĺžka | 590 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Maximálna výška | 11 cm |
| Umývateľný poťah | Áno |
| Materiál výplne | Pena |
| Typ produktu | Vankúš |
| Farba | Biela |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Orthopedic pillows |
|---|---|
| EAN: | 5901443003137 |
| Dĺžka: | 590 mm |
| Šírka: | 350 mm |
| Maximálna výška: | 11 cm |
| Umývateľný poťah: | Áno |
| Materiál výplne: | Pena |
| Typ produktu: | Vankúš |
| Farba: | Biela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
