Ortopedický vankúš ActionMed CLASSIC MED PILLOW
Kód: SYPAIVPOR0003Podrobný popis
Ortopedický vankúš ActionMed CLASSIC MED PILLOW| Hmotnosť | 2 kg |
| Dĺžka sedadla | 60 cm |
| Šírka sedadla | 38 cm |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Umývateľný poťah | Áno |
| Materiál výplne | Pena |
| Typ produktu | Vankúš |
| Farba | Biela |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Orthopedic pillows |
|---|---|
| EAN: | 5901443003144 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Dĺžka sedadla: | 60 cm |
| Šírka sedadla: | 38 cm |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Umývateľný poťah: | Áno |
| Materiál výplne: | Pena |
| Typ produktu: | Vankúš |
| Farba: | Biela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
