Teleskopická výškovo nastaviteľná skladacia palica RF-520 - Hnedá
Kód: PORREHLOR0002Podrobný popis
Teleskopická výškovo nastaviteľná skladacia palica RF-520 - Hnedá| Farba | Bronzová |
| Maximálna hmotnosť nákladu | 113 kg |
| Skladacie | Áno |
| Materiál | Hliník, Drevo |
| Maximálna výška | 90 cm |
| Minimálna výška | 79 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Orthopedic walking sticks |
|---|---|
| EAN: | 5903940702261 |
| Farba: | Bronzová |
| Maximálna hmotnosť nákladu: | 113 kg |
| Skladacie: | Áno |
| Materiál: | Hliník, Drevo |
| Maximálna výška: | 90 cm |
| Minimálna výška: | 79 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
