Posuvná podložka na prenos pacienta 140x68
Kód: PORMLXTPA0003Podrobný popis
Posuvná podložka na prenos pacienta 140x68| Mat | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Sklopný | Áno |
| Jednoduché uskladnenie | Áno |
| Materiál | Nylon, Polyamid |
| Maximálna váha (kapacita) | 250 kg |
| Farba | Modrá |
| Šírka | 680 mm |
| Dĺžka | 1400 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Patient transfer |
|---|---|
| EAN: | 5740001434019 |
| Mat: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Sklopný: | Áno |
| Jednoduché uskladnenie: | Áno |
| Materiál: | Nylon, Polyamid |
| Maximálna váha (kapacita): | 250 kg |
| Farba: | Modrá |
| Šírka: | 680 mm |
| Dĺžka: | 1400 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
